Rywalizacja o tron wagi ciężkiej pomiędzy Danielem Cormierem i Stipe Miocicem rozpoczęła się w lipcu roku 2018. Dziś panowie są po dwóch walkach i każdy z nich ma na swoim koncie jedno zwycięstwo, a już w weekend zawodnicy ci spotkają się ponownie w klatce UFC.

W rozmowie dla serwisu MMA Junkie, Daniel Cormier przyznał, że dziś podchodzi inaczej do Miocica niż kiedyś.

To dziwne. Pamiętam, kiedy pierwsza raz poprosiłem o walkę ze Stipe Miocicem. Nigdy bym nie przypuszczał, że to przerodzi się w taką historię. […] Dziś podchodzę do niego i do jego umiejętności ze znacznie większym respektem niż przy pierwszej i drugiej walce.

Cormier powiedział również jak postrzega swoje relacje ze Stipe Miocicem i to jak na przestrzeni lat uległy one zmianie.

Gdy skupiasz się przez tak długi czas na jednej osobie, dużo się o niej dowiadujesz. Wydaje mi się, że gdy toczysz z kimś walki przez dwa lata, wasze relacje ulegają zmianie. Myślę, że Stipe i ja podchodziliśmy do siebie serdecznie, może nawet przyjacielsko. Teraz jest nieco inaczej. Wierzę jednak, że gdy już wszystko zostanie powiedziane i zrobione, nie będę żywił do niego żadnych złych emocji.

Walka pomiędzy Stipe Miocicem i Danielem Cormierem została zaplanowana na 15 sierpnia. Dla Cormiera ma to być ostatnie starcie w zawodowej karierze.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.