daniel cormier

Daniel Cormier, były mistrz wagi półciężkiej i wagi ciężkiej organizacji UFC, jest jednym z najlepszych zawodników, jacy walczą dla amerykańskiej organizacji. Cormier w rozmowie dla TMZ Sport przyznał, że nie ma żadnych wątpliwości co do tego, jakie miejsce zajął już dziś w historii tego sportu.

Myślę, że to, co osiągnąłem w wadze ciężkiej i wadze półciężkiej sprawia, że jestem jednym z największych zawodników w historii i kropka. Jeśli uda mi się po raz drugi zostać mistrzem wagi ciężkiej, dołączę do wąskiego grona zawodników, którzy osiągnęli coś takiego w karierze.

Teraz Daniel przygotowuje się do walki o pas mistrzowski ze Stipe Miocicem. Ma to być dla niego ostatnia walka i największe osiągnięcie w karierze.

Uważam, że stając się dwukrotnie najbardziej dominującym zawodnikiem wagi ciężkiej w historii, stanę się największym zawodnikiem wagi ciężkiej w historii UFC.

Podobnego zdania jest szef UFC, Dana White, który uważa, że pojedynek ten wyłoni najlepszego zawodnika wagi ciężkiej w historii tego sportu, o czym powiedział w audycji „Barstool Sports”.

Jestem bardzo podekscytowany tym starciem. Mamy dwóch najlepszych zawodników wagi ciężkiej w historii, a to jest trylogia. Moim zdaniem ta walka zdecydowanie pokaże, kto jest najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej wszech czasów.

Walka pomiędzy Stipe Miocicem i Danielem Cormierem została zaplanowana na 15 sierpnia.

Zobacz również: „To jest bolesne i wkur***jące” – Miocic o wkładaniu palców w oczy przez Cormiera

9 KOMENTARZE

  1. Jak znów odsłoni bebech to będzie płacz, a nie królewski tron :/ Miocic wolno się rozkręca, DC jak chce wygrać to musi tak jak w pierwszej walce, zamęczyć od początku i ubić.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.