Chociaż Daniel Cormier po walce z Derrickiem Lewisem planuje pozostać w wadze ciężkiej i zmierzyć się z Brockiem Lesnarem, zdaje sobie sprawę, że kolejne starcie w wadze półciężkiej z Jonem Jonesem byłoby dla jego historii w sportach walki lepszym rozwiązaniem.

Zwycięstwo nad Jonem Jonesem byłoby lepsze dla mojego dziedzictwa. Ostatecznie jednak, nawet gdybym z nim wygrał, nadal to on miałby dwa zwycięstwa nade mną, a ja nad nim tylko jedno. To nie zmieniłoby wiele, bo to on byłby na plusie. Musiałbym zostać w sporcie dłużej i walczyć z nim raz jeszcze. Gdy jednak pokonam Lesnara, będzie 1:0 dla mnie. Ale oczywiście, dla mojego dziedzictwa, pokonanie jedynego zawodnika, który mnie pobił, byłoby lepsze.

Cormier powiedział o tym podczas niedawnego spotkania z mediami. Natomiast warto przypomnieć, że w trakcie programu Ariel Helwani MMA Show, mistrz wagi ciężkiej zapowiedział, że jeśli miałby jednak wrócić do wagi półciężkiej, to tylko w sytuacji, w której Jones pokona Gustafssona.

Zejdę wagę niżej tylko dla Jonesa. Jeśli Gustafsson go pokona, zejście wagę niżej nie będzie miało dla mnie sensu.

1 KOMENTARZ

  1. Przynajmniej otwarcie mówi o tym , że go pokonał 2 razy i nie pierdoli , że raz bo Jones wpadł. Zawsze za DC. Myślę , że DC powinien zawalczyć z Jonesem w marcu i jebać tego Lesnara. Tylko czy ryzyko nie jest zbyt duże?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.