Conor McGregor doznał kontuzji, która sprawiał, że jego walka z Michaelem Chandlerem została przełożona, ale ostatecznie nie wiadomo kiedy do niej dojdzie. Zdaniem Daniela Cormiera Irlandczyk przy okazji całej sytuacji zamierza rozgrywać psychologicznie Michaela Chandlera.

Do długo wyczekiwanego pojedynku Conora McGregora z Michaelem Chandlerem miało dojść na gali UFC 303, 29 czerwca w Las Vegas. McGregor wypadł jednak z tego starcia z powodu kontuzji i nie wiadomo, kiedy ostatecznie wróci do klatki. Michael Chandler zamierza jednak na niego czekać, co nie do końca podoba się Danielowi Cormierowi, który uważa, że Irlandczyk pogrywa sobie z Chandlerem już od długiego czasu. W programie Good Guy / Bad Guy Cormier powiedział:

Być może Conor faktycznie jest kontuzjowany, ale też wygląda to tak, jakby chciał  rozegrać całą sytuację sprawiając ponownie, że Michael Chandler musi na niego czekać. McGregor znowu chce pokazać, że to on jest mistrzem marionetek i to on pociąga za sznurki, bo wie, że Mike nie zrobi nic innego. Moim zdaniem, on rozgrywa swoją większą grę. Zamierza znowu pogrywać sobie z Michaelem Chandlerem.

Conor McGregor to były podwójny mistrz UFC. Irlandczyk nie walczył od czerwca 2021 roku, a w ciągu ostatnich sześciu lat stoczył cztery walki w MMA i tylko jedną wygrał. W ostatnim pojedynku przegrał z Dustinem Poirierem.

O walce McGregora z Chandlerem mówi się od ponad roku. Panowie w maju roku 2023 wzięli udział w programie The Ultimate Fighter i po nim mieli zawalczyć, ale ostatecznie starcie cały czas było odwlekane.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

M
Masta

Vale Tudo
Championship

25,684 komentarzy 74,617 polubień
Avatar of Rufus87
Rufus87

Oplot Challenge
Heavyweight

179 komentarzy 284 polubień

Danka uspokój się

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,116 komentarzy 24,111 polubień

Rudy musi czuć niemal boską moc, widząc jaki wpływ na życie Chandlera ma jego choćby pierdnięcie :muttley:

Odpowiedz polub

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

WSOF
Lightweight

3,249 komentarzy 5,994 polubień