Islam Makhachev zapowiedział niedawno, że nie chce toczyć kolejnych rewanżów. Zdaniem Daniele Cormiera może to mieć związek z planami walczenie tylko przez kilka kolejnych lat.

Islam Makhachev, mistrz wagi lekkiej UFC, nie chce w kolejnym starciu mierzyć się po raz drugi z Charlesem Oliveirą, którego już pokonał. Myśli o tym, aby zmierzyć się z Justinem Gaethje. Daniel Cormier w wideo zamieszczonym na swoim kanale odniósł się do wypowiedzi mistrza.

On mówi, że chce nowych wyzwań i wówczas od razu przychodzi do głowy pytanie o to, czy Islam nie chce rewanżów, ze względu na zbliżającego się Tsarukyana, z którym już też kiedyś się bił? Myślę, że to błędna interpretacja. Trzeba zwrócić uwagę na to, co Islam mówił dalej. Gdy został zapytany w wywiadzie o to, czy chce walczyć do czterdziestki, odparł, że chce jeszcze walczyć kilka lat. Stąd moim zdaniem mówienie o tym, że nie chce rewanżów. Jeśli bowiem chce walczyć jeszcze tylko kilka lat, to czy chcemy oglądać go, jak po raz drugi walczy z tymi samymi zawodnikami? Czy chcemy jednak oglądać go w starciach z nowymi przeciwnikami?

21 października w Abu Zabi miało dojść do rewanżu pomiędzy Islamem Makhachevem a Charlesem Oliveirą. Brazylijczyk wypadł jednak z pojedynku przez rozcięcie, którego doznał w trakcie sparingu. Do walki z Makhachevem wszedł Alex Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej i przegrał. Po starciu szef UFC przyznał, że to Oliveira w kolejnym pojedynku powinien zawalczyć o tytuł, ale wygląda na to, że Islam ma na to inne spojrzenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,953 komentarzy 3,008 polubień

Islam Makhachev zapowiedział niedawno, że nie chce toczyć kolejnych rewanżów. Zdaniem Daniele Cormiera może to mieć związek z planami walczenie tylko przez kilka kolejnych lat. Islam Makhachev, mistrz wagi lekkiej UFC, nie chce w kolejnym starciu mierzyć się po raz drugi z Charlesem Oliveirą, którego już pokonał. Myśli o tym, aby zmierzyć się z Justinem […]

Odpowiedz polub

click to expand...