Dana White wydaje się być w świetnym humorze po wiadomości od swojego ulubionego zawodnika Conora McGregora w której Irlandczyk zapowiedział powrót po mistrzowski pas UFC.

Irlandczyk skomentował na Twitterze ogłoszenie nowego wzoru mistrzowskiego pasa UFC mówiąc „OK, wracam”.

White w rozmowie z dziennikarzem ESPN Brettem Okamoto powiedział, że jest w stałym kontakcie z byłym mistrzem dwóch dywizji i nie są to puste zapowiedzi:

To jedna z tych rzeczy, za które uwielbiam Conora McGregora. Pas mistrza dużo dla niego znaczy, a bycie mistrzem świata oznacza dla niego wszystko. Jestem w stałym kontakcie z Conorem, jest bardzo podekscytowany myślą, że wróci do UFC i odzyska i ponownie zostanie mistrzem świata. Będzie walczył z każdym. Najbardziej oczywiście chciałby rewanżu z Khabibem, ale jest gotowy na walkę z każdym przeciwnikiem.

McGregor który w ostatnich tygodniach zajęty był promocją whiskey „Proper 12”, według prezydenta UFC dalej czuje głód walki i miłość do MMA:

Kiedy facet zaczyna zarabiać gigantyczne pieniądze, pieniądze które zmieniają twoje życie, a on jest właśnie w sytuacji w której zarabia bardzo dużo na innych rzeczach niż walka, ma swoje biznesy itd. Wtedy właśnie dowiadujesz się z jakiej gliny jest ulepiony. Conor i ja rozmawiamy regularnie, wiem że jest bardzo podekscytowany swoim powrotem i odzyskaniem mistrzowskiego pasa”

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.