Darrene Till, który już podczas zbliżającej się gali UFC w Liverpoolu zmierzy się z Stephenem Thompsonem, jest pewny swego przed spotkaniem z numerem jeden wagi półśredniej UFC. Natomiast w rozmowie przeprowadzonej dla jednego ze swoich sponsorów został również zapytany o ewentualne starcie z Conorem McGregorem.

Oczywistym jest, że walka z McGregorem przyniosłaby z sobą ogromne zainteresowanie i ogromne pieniądze, ale nie jestem w tym sporcie dla pieniędzy. Jeśli do tego starcia kiedyś dojdzie, to dobrze, jeśli jednak się ono nie wydarzy, to również będzie ok.

Till jest jednak przekonany, że gdyby do takiej walki doszło, to wygrałby z Irlandczykiem.

Szczerze powiedziawszy nawet nie widzę siebie walczącego z Conorem. On musiałby najpierw iść wyżej, do mojej kategorii wagowej, co oczywiście z łatwością mógłby uczynić. Jeśli jednak by to zrobił, pokonałbym go. Jestem tego pewny na sto procent. Pokonałbym każdego. Conor nie zechciałby jednak ze mną walczyć, możecie mi zaufać.

1 KOMENTARZ

  1. Till, poza wagą i emeryturą Conora, to Ty po prostu jesteś za mało znany xDConor będzie walczył tylko z mistrzem takie smutne realia

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.