mcgregor conor max holloway

Max Holloway, który w roku 2013 przegrał starcie z Conorem McGregorem, jest otwarty na możliwość drugiego pojedynku z byłym mistrzem dwóch kategorii wagowych UFC. Irlandczyk również nie zamyka drzwi do takiej walki.

Holloway, który podczas ostatniej gali UFC w imponującym stylu rozbił na przestrzeni pięciu rund Calvina Kattara, podczas spotkania z mediami został zapytany o drugą walkę z Conorem. Max wyjaśnił wówczas, że  jako osoba lubiąca współzawodnictwo z przyjemnością zawalczyłby z nim w rewanżu. Dodał też, że ta walka go intryguje.

Conor McGregor również jest otwarty na taki pojedynek, szczególnie po tym, co Max pokazał w ostatniej walce. Irlandczyk w rozmowie dla TheMacLife powiedział:

Udzielałem niedawno wywiadu, a za oknem przejechał Max na deskorolce. Widać, że dobrze się tu bawi. Zasłużył na to. On zdecydowanie jest na dobrej drodze do walki ze mną. Z radością dam Maxowi rewanż. Po tym co pokazał w ostatnim starciu zdecydowanie ustawił się w dobrej pozycji do rewanżu ze mną.

Conor dodał też, że w swojej najbliższej walce z Dustinem Poirierem udowodni, że Max Holloway nie jest najlepszym bokserem w UFC.

Do pierwszej walki Conora z Maxem doszło w roku 2013. Wówczas starcie zakończyło się po trzech rundach, na kartach sędziowskich, a zwycięzcą został Irlandczyk.

23 KOMENTARZE

 1. Lubię Maxa, mimo tego że według mnie by znów przejebał, to i tak cieszyłbym się z tego przelewu, jaki by dostał

 2. Jak Rudego tak nie lubię tak musze przyznać, że na Twitterze i w wywiadach walki nikomu nie odmawia :applause:

  Wiadomo, na Twitterze Conor mistrz i żadnego wyzwania się nie boi:irish:

 3. Lubię Maxa, mimo tego że według mnie by znów przejebał, to i tak cieszyłbym się z tego przelewu, jaki by dostał

  A po czym wnosisz, że by przejebał? Moim zdaniem porobiłby Conora bez problemu.

 4. A po czym wnosisz, że by przejebał? Moim zdaniem porobiłby Conora bez problemu.

  Generalnie wiadomo, od ich ostatniej walki minęło tyle czasu i obydwoje poczynili taki progres, że nie brałbym jej pod uwagę.. Natomiast moim zdaniem Max odbiłby się jeszcze mocniej od CMG, niż od Dustina. Holly'emu nie można odmówić umiejętności stójkowych, ale moim zdaniem za dużo przyjmuje ciosów i dlatego uważam, że lewa ręka Conora zrobiłaby robotę. Biorę pod uwagę to, że kondycyjnie Max mógłby Conora zajechać, ale Według mnie nie miałby okazji. A Twoim zdaniem?

 5. Wolę walki z Gaethje czy Oliveirą niż nudne rewanże z Hollowayem czy Poirierem nie licząc Khabiba

  Oczywiście że tak. Są zawodnicy do ciekawych zestawień zamiast nudnych rewanży. W przypadku walk z Poirierem Hollowayem czy Khabibem oczywiście może dojść do niespodzianki ale i tak wiemy kto jest lepszy. Takie zestawienia nie mają sensu. To  weekendowe ma taki sens że Poirier dostanie kasę na fundację a McGregor poprawi trochę swój bilans chujowych i dobrych uczynków. Mam tylko nadzieję że będzie fajne pranie po ryjach.

 6. Holloway jest twardy i potrafi przyjąć. Myślę, że im dłużej walka potrwa to tym bardziej może być zagrożeniem dla krula.

 7. Conor to Conor tamto a gdzie newsy o Kilerze znad Wisły Prachnio. Może w końcu jakiś news o tym, jak połamie ręce murzyna czy coś, a nie tylko o królu.:deniro:

 8. Rudemu niedługo miejsca w notesiku zabraknie, tylu już osobom łaskawie naobiecywał walk. Iaquinta, Holly, Sanchez, Ferguson, Diaz, Oliveira, PacMan w boksie… Na miejscu Kornika poczułbym się lekko pominięty. No, ale przy takiej częstotliwości walk, jaką ma ostatnio Rudolf, to grafik do końca kariery ma już zapełniony i nawet gdyby Kebs wrócił, to nie wiem, czy Krul Grzegorz III Łaskawy dałby radę wcisnąć go gdzieś tam pomiędzy Diego a Al'a, w roku 2023.

 9. Konor to konor tamto xD Myślałem, że to porządny portal a nie slams.

  Mieszkamy w jaskini wilgoć jak w kanale, smród jak z szamba, karaluchy większe niż szczury, które też tu są, a temu przeszkadzają komentarze o Conorze

 10. Z całym szacunkiem do Maxa, ale moim zdaniem poza Khabibem to nikogo nie ma zarówno w lekkiej i piórkowej, żeby pokonać Conora. No może jeszcze Diaz, ale Nate po prostu Conorowi zajebiście nie leży.

 11. Mieszkamy w jaskini wilgoć jak w kanale, smród jak z szamba, karaluchy większe niż szczury, które też tu są, a temu przeszkadzają komentarze o Conorze

  :beczka:

 12. Conor to Conor tamto a gdzie newsy o Kilerze znad Wisły Prachnio. Może w końcu jakiś news o tym, jak połamie ręce murzyna czy coś, a nie tylko o królu.:deniro:

  Dajcie już Marcinowi spokój, wróci silniejszy!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.