Conor McGregor przekazał darowiznę

Conor McGregor pomógł w nagłośnieniu charytatywnej kampanii oraz przekazał darowiznę na pokrycie kosztów leczenia ciężko chorego dziecka w Irlandii.

Były mistrz dwóch dywizji UFC przekazał 12 000 euro oraz pomógł nagłośnić kampanię charytatywną dla zaledwie rocznej dziewczynki, która zebrała w sumie ponad 100 000 euro.

Fundacja „Hope For Evie” zbierała fundusze na specjalistyczne leczenie w USA dziecka, które ma rzadką chorobę genetyczną. Zbiórka pieniędzy dla małej Evie zorganizowania w Crumlin Boxing Club przyniosła 12 000 €. Będący na miejscu McGregor w trakcie przekazywania na licytacje swoich rękawic dołożył z własnej kieszeni kolejne 12 000 euro.

Mama Evie, Emma Nolan, w czerwcu założyła zbiórkę na portalu GoFundMe w celu zebrania 60 000 EUR. Ostatecznie dzięki wsparciu byłego mistrza UFC suma wpłat przekroczyła 100 000 EUR.

W rozmowie z Irish Mirror podziękowała za wsparcie i zaznaczyła, że nie był to PR-owy ruch ze strony Conora McGregora a szczera pomoc dla jej dziecka:

„Czas i wysiłek włożony w zbiórkę pieniędzy w klubie bokserskim Crumlin był niewiarygodny i chciałbym podziękować Katie, Sinead, Bra, Aaronowi i Philowi ​​i wszystkim innym zaangażowany w pomoc. Naprawdę zrobili więcej niż trzeba i jesteśmy im na zawsze wdzięczni. W żadnym wypadku nie był to chwyt reklamowy Conora McGregora ponieważ nie chciał być nawet wymieniany wśród osób którym należą się podziękowania. Nie moglibyśmy być mu bardziej wdzięczni.”

Zobacz również:

WIDEO: Conor McGregor pojawił się w sądzie w związku z pobiciem starszego mężczyzny

Prezydent UFC nie zestawi ze sobą Conora McGregora i Frankiego Edgara

40 KOMENTARZE

 1. Chwyt czy nie, efekt dobry. Osoby otrzymują pomoc niezależnie od zamierzonego efektu darczyńcy.  Nie żebym bronił rudego, nigdy go nie lubiłem, ale skupmy się na rzeczach istotnych 🙂

 2. Mało trochę Krulu. Wracaj lepiej do klatki. :jimcarrey:

  może i mało ale więcej od naszych zawodników / celebrytów, którzy dadzą koszulkę/ rękawice z autografem na licytację lub zagrają meczyk.

   *po krótkim zastanowieniu się; Różal chyba dał sporo $ z kieszeni ale na konie z rzeźni

 3. Czekam na zdjęcia Conora przeprowadzającego staruszki na pasach i wyprowadzającego na spacery psy ze schroniska.

  No i zdjęcia ze spotkań z samotnymi madkami. Ważne ze dzieciak skorzystał

 4. Kurwa ludzie od PR widzę pracują. Jutro jebany będzie prowadził zajęcia z karmienia piersią.:razz:ociesznymirek:

 5. Moim zdaniem pomoc to pomoc 😉 czy to ktoś robi dla rozglosu, czy po prostu chce pomagac to co to za roznica? Nikomu tym nie zaszkodzil a pomogl 😉

 6. Wszystkie grzechy zostały odpuszczone,idź w pokoju synu,znaczy się Królu  :redford:

  Wybielania się ciąg dalszy i coś czuję, że to nie koniec podobnych akcji, ale przynajmniej taki plus z tego, że jest to pomocne.

 7. Zwykły marketing, pomaga na pokaz żeby tylko wizerunek poprawić.

  Dokładnie tak, ale jednak ta pomoc do kogoś trafia. I to do kogoś bardzo potrzebującego

 8. Zwykły marketing, pomaga na pokaz żeby tylko wizerunek poprawić.

  Jak dla mnie to mógłby częściej poprawiać sobie w ten sposób Pr…

  przynajmniej ktoś potrzebujący na tym zyska.

 9. Różal chyba dał sporo $ z kieszeni ale na konie z rzeźni

  Tyle pięknych steków się zmarnowało :jon:

 10. Jak mnie coś takiego wkurwia. Koleś sra milionami a daje "tylko" 12k euro. To tak jakby jakaś zwykła osoba dała od siebie 20 zł na leczenie tego dzieciaka. Jak już chciał pokazać jaki to on nie jest wspaniałomyślny, to powinien zafundować całą kwotę na leczenie tego dziecka i jeszcze kilku innych które tego potrzebują.

 11. Jak mnie coś takiego wkurwia. Koleś sra milionami a daje "tylko" 12k euro. To tak jakby jakaś zwykła osoba dała od siebie 20 zł na leczenie tego dzieciaka. Jak już chciał pokazać jaki to on nie jest wspaniałomyślny, to powinien zafundować całą kwotę na leczenie tego dziecka i jeszcze kilku innych które tego potrzebują.

  daje ile chce, jego sprawa

  pazerni ludzie maja takie podejscie, ze jak ktos duzo zarabia to ma im wszystkie sponsorowac

 12. Nie żebym bronił rudego, nigdy go nie lubiłem

  Próbowałeś szukać pomocy? Porozmawiać o tym z psychologiem?

 13. Kurwa.. jak mnie to wkurwia. Robi zle, trzeba po nim jebac, pomaga, trzeba po nim jebac. Jak mnie wkurwiaja takie wpisy, a czemu tyle dał, a czemu nie więcej, a robi na pokaz. Chuj w to. Niech robi co chce i za ile chce. Są „gwiazdeczki” które nie dają tylko nawołują o pomoc. Najważniejsze, ze Ci, którzy potrzebują pomocy mogą dzięki niej zyc.

 14. Kurwa.. jak mnie to wkurwia. Robi zle, trzeba po nim jebac, pomaga, trzeba po nim jebac. Jak mnie wkurwiaja takie wpisy, a czemu tyle dał, a czemu nie więcej, a robi na pokaz. Chuj w to. Niech robi co chce i za ile chce. Są „gwiazdeczki” które nie dają tylko nawołują o pomoc. Najważniejsze, ze Ci, którzy potrzebują pomocy mogą dzięki niej zyc.

  Ale czemu nie dał więcej?

  :danaillegal:[SPOILER]:mamed:

 15. Kurwa.. jak mnie to wkurwia. Robi zle, trzeba po nim jebac, pomaga, trzeba po nim jebac. Jak mnie wkurwiaja takie wpisy, a czemu tyle dał, a czemu nie więcej, a robi na pokaz. Chuj w to. Niech robi co chce i za ile chce. Są „gwiazdeczki” które nie dają tylko nawołują o pomoc. Najważniejsze, ze Ci, którzy potrzebują pomocy mogą dzięki niej zyc.

  Różal dostał 20 zł od kolegi zarobasa to przestał się z nim kolegować

 16. może i mało ale więcej od naszych zawodników / celebrytów

  Pisałem z przekąsem. Miliony Conora, ani tego Króla boksu, z którym walczył nie wystarczą, bo takich potrzebujących jest ogrom.

  Ważny jest w sumie sam gest i zachęta dla innych.

 17. Zawodnik na jakiego nie zaslugujemy. Dobry ojciec, przykładny obywatel, słyszałem że chciał oddac $$$ za walkę na cele charytatywne ale jakiś lysy chuj mu nie pozwolił. Szkoda że jest tak mało świetnych zawodnikow jak i ludzi.

 18. Wiadomo, że to czysty PR, ale dobrze, że jest jakiś pozytyw z tych wszystkich akcji Rudego i ktoś potrzebujący na tym zyskuje

 19. Wiadomo, że to jest zabieg PRowy. Pewno ma wyjebane czy tam komuś pomógł, czy nie. Natomiast nie ma to żadnego znaczenia z perspektywy tego dzieciaka. Dzięki nagłośnieniu sprawy i pomocy Rudego dziecko ma szanse żyć i to jest najważniejsze.

  Tak więc nie jest ważne, czym spowodowana jest chęć pomocy, ważne że pomaga.

 20. wiadomo, ze to proba ocieplenia wizerunku McGregora po ostatnich, nazwijmy to niezbyt chwalebnych czynach ale skorzysta na tym jakis dzieciaczek. Liczy sie efekt, takze to sie chwali.

 21. Chwyt czy nie, efekt dobry. Osoby otrzymują pomoc niezależnie od zamierzonego efektu darczyńcy.  Nie żebym bronił rudego, nigdy go nie lubiłem, ale skupmy się na rzeczach istotnych 🙂

  O ile ta kasa dojdzie do dziecka, czego nie wiemy

 22. O ile ta kasa dojdzie do dziecka, czego nie wiemy

  Jakiś % tam dojdzie. Pytanie ile? Wiadomo,że  na swoje utrzymanie musi fundacja ukroić coś dla siebie.

 23. Jakiś % tam dojdzie. Pytanie ile? Wiadomo,że  na swoje utrzymanie musi fundacja ukroić coś dla siebie.

  Chodzi mi o to, że Konur mógł zrobić tak : Dam wam 12k euro, potem wy mi oddacie 12k euro … Rozgłos jest, bo Konur dał. Konur dobry człowiek, bo dał piniondze. Wszyscy zadowoleni

 24. Dobrze ze pomaga, ale to nie zmienia tego ze i tak jest chujkiem bijacym starszych w barze za nic. Ile by nie dal na kogo i tak bede pamietal:jimcarrey:

 25. Akurat zgadzam się z tym, co powiedział kiedyś Płocki Barbarzyńca, że intencja jest nieistotna. Ważny jest efekt końcowy – przekazanie $$$

  Rudy Meteor nie musiał, a dał i to chore dziecko ma jakieś szanse teraz na wyleczenie. To jest ważne.

 26. Zwykły marketing, pomaga na pokaz żeby tylko wizerunek poprawić.

  Nawet jeśli, to dzieciaczek dostał pomoc, to jest kurwa najważniejsze

 27. Wiadomo, że to jest zabieg PRowy. Pewno ma wyjebane czy tam komuś pomógł, czy nie. Natomiast nie ma to żadnego znaczenia z perspektywy tego dzieciaka. Dzięki nagłośnieniu sprawy i pomocy Rudego dziecko ma szanse żyć i to jest najważniejsze.

  Tak więc nie jest ważne, czym spowodowana jest chęć pomocy, ważne że pomaga.

  Może i zabieg Pr, może nie, nie wiemy tego. Ale sama pomoc się liczy, sam efekt końcowy. Sam mam małego szkraba i jeśli ktoś by mi pomógł, ostatnim o czym chciałbym myśleć byłoby co na tym zyska.

 28. To właśnie miałem na myśli.

  Wiem, tylko odniosłem się do Twojej wypowiedzi bo widzę że mądrze gadasz, a jak patrzę czasem jak nienawiść do rudego przysłania niektórym logiczne myślenie to tracę wiarę w ludzi. Myślę że nawet sam Conor mając dzieciaka wcale nie musiał mieć wyjebane, nie zapominajmy że też jest człowiekiem jak każdy z nas i też ma uczucia. Możemy się spierać do woli jeśli biją się po pyskach, jeśli pomagają to schowajmy dumę w kieszeń, i po prostu pochwalmy, czy Conora, czy Jonesa, czy kogokolwiek. No, może oprócz Khabiba :latajacaslomkaptysiowa::lesnarhappy:

 29. ktos mu chyba doradzil taki ruch zeby troche atmosfere wokol oczyscic po ostatnich negatywnych zdarzeniach zwiazanych ze swoja osoba

  nie jestem pewny ale % przekazywany przez fundacje na potrzebujaca osobe zalezy od tego jak jest zapisane w statusie fundacji

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.