conor mcgregor

Conor McGregor, były podwójny mistrz UFC, zapewnia, że już niedługo skupi się ponownie w całości na sporcie i treningu.

Po tym jak Conor McGregor złamał nogę w walce z Dustinem Poirierem, cały czas nie wiadomo kiedy ostatecznie wróci do walczenia. Irlandczyk zapowiada, że chce się dalej bić na najwyższym poziomie, a teraz napisał, że już niedługo wróci do mocnych treningów.

Informacja dla fanów sportów walki. Dobrze się bawię z moim napitkiem, ale już niedługo poświęcę się w pełni treningowi, całkowicie powstrzymując się od moich trunków. Dajcie mi jeszcze pięć minut.

Conor McGregor ma za sobą trudniejszy okres w karierze. W ostatnich czterech walkach wygrał tylko raz. W roku 2021 bił się dwa razy i dwa razy przegrał w starciu z Dustinem Poirierem.

Niedawno dużo mówiło się na temat możliwej walki Conora z Charlesem Oliveirą, mistrzem wagi lekkiej, ale ten ma bić się z Justinem Gaethje.

McGregor zapowiadał też, że chce zmierzyć się z Dustinem Poirierem po raz czwarty. W trzech pojedynkach tych zawodników, to Poirier dwa razy wygrywał. Na razie cały czas jednak nie wiadomo kiedy Conor wróci do klatki i nie wiadomo również kto będzie w niej jego pierwszym przeciwnikiem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

60 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,338 komentarzy 16,906 polubień

Nie sądzę aby kiedykolwiek wrócił do czołówki i to tak delikatnie mówiąc bo na dziś myślę, że każdy zawodnik top 10 w lekkiej byłby w stanie go pokonać.

Odpowiedz 9 polubień

A
Alkomat

Legacy FC
Flyweight

1,813 komentarzy 4,221 polubień

Napitek nos balety nigdy już nie wróci do swojej najlepszej formy. To potrafią tylko najwięksi sportowcy którym przyświeca cel sportowy a nie finansowy. Wiadomo siano już ma i o to mu tylko chodziło

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,348 komentarzy 43,941 polubień

Ale najpierw kolejna najebka properkiem

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Vassago
Vassago

PRIDE FC
Lightweight

6,308 komentarzy 11,706 polubień

Rudy to już spasiony kot. Ta wypowiedź to oczywiste kłamstwo, bo wprost nie powie, że już jest milionerem i ma wyjebane.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of vonski
vonski

Legacy FC
Featherweight

1,908 komentarzy 7,788 polubień

Ciekawe co wlewa do tych butelek po Properze... Bo musiałby być idiotą, żeby z taką kasą pić taki szajs

Odpowiedz 16 polubień

G
Guest

Nie dziwię się że swój napitek popija jakimś stoutem, na czysto też bym tego nie przechylił a niejedno człowiek w życiu pił..

Odpowiedz 10 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,120 komentarzy 149,619 polubień

Coca cola with ice! :beczka:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of PIR
PIR

UFC
Strawweight

7,549 komentarzy 21,838 polubień
Avatar of The KIng
The KIng

Shark Fights
Heavyweight

1,361 komentarzy 2,557 polubień
Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,625 komentarzy 26,488 polubień

Z formą McGregora ostatnio jest kiepsko, nieco się rozleniwił po zdobyciu dwóch pasów i tak przez 5 lat spadek formy trwa. Teraz nie wiem nawet, w której dywizji wagowej będzie walczył

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Shoocker
Shoocker

Lejdis Fajt Najt

8,877 komentarzy 22,436 polubień
Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,335 komentarzy 160,780 polubień
Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,449 komentarzy 50,185 polubień

Nie jestem alkoholikiem, mogę przestać pić w każdej chwili.

Odpowiedz 29 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,348 komentarzy 43,941 polubień

Z formą McGregora ostatnio jest kiepsko, nieco się rozleniwił po zdobyciu dwóch pasów i tak przez 5 lat spadek formy trwa. Teraz nie wiem nawet, w której dywizji wagowej będzie walczył

Jak coś trwa 5 lat to już nie jest spadek formy, tylko taka forma to u niego już norma

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,625 komentarzy 26,488 polubień

Jak coś trwa 5 lat to już nie jest spadek formy, tylko taka forma to u niego już norma

Hmm... Nie myślałem tak o tym, ale może rzeczywiście jest tak jak mówisz

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,348 komentarzy 43,941 polubień

Hmm... Nie myślałem tak o tym, ale może rzeczywiście jest tak jak mówisz

Nic nie trwa wiecznie, szczególnie prime-y w sportach

Odpowiedz 1 Like

Avatar of torpedo
torpedo

UFC
Featherweight

8,887 komentarzy 45,094 polubień

Jak coś trwa 5 lat to już nie jest spadek formy, tylko taka forma to u niego już norma

A ja myślę że nie miał lepszej formy i przygotowań po walkę z Nurmą.
To był jego pik możliwości.
Przebieg walki jedynie zaburza obraz, bo pomimo tego nic tam nie zrobił.

Natomiast z Dustinem w walce to akurat właśnie Dustin wyszedł nieprzygotowany.

Całe lata się gadało, że jak pójdzie do walk z topem zawodników którzy mają szansę się przygotować to będzie różnie to wyglądało (tu akurat wyszło że nie wygląda to różnie bo wszystko do jednej bramki).

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

19,348 komentarzy 43,941 polubień

A ja myślę że nie miał lepszej formy i przygotowań po walkę z Nurmą.
To był jego pik możliwości.
Przebieg walki jedynie zaburza obraz, bo pomimo tego nic tam nie zrobił.

Natomiast z Dustinem w walce to akurat właśnie Dustin wyszedł nieprzygotowany.

Całe lata się gadało, że jak pójdzie do walk z topem zawodników którzy mają szansę się przygotować to będzie różnie to wyglądało (tu akurat wyszło że nie wygląda to różnie bo wszystko do jednej bramki).

Pik jak dla mnie to była walka z Alvarezem. Fizycznie już takiego poziomu nigdy z powrotem nie ogarnie, i przy okazji miał Alvareza 100% rozpracowanego, bił go jak chciał

Nadal uważam że to nie jest tylko że lekka niby taka o wiele lepsza od piórkowej że sobie w niej tak słabo radzi, tylko tam miał fizyczną przewagę nad (za tamtych czasów) każdym i prawie nikt jego prostego nie przyjąłby na czysto i został na nogach, a w lekkiej ogromny nie jest, goście twardsi bo więksi i też mają czym przyjebać (lub go zdemolować zapaśniczo jak Khabib)

Odpowiedz 12 polubień

click to expand...
Średniej wielkości znawca

ONE FC
Welterweight

2,446 komentarzy 8,134 polubień

"Przestanę pić, tylko jeszcze chwila"

Pachnie alkoholizmem 100%

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,634 komentarzy 57,800 polubień

Conor McGregor planuje niedługo odstawić alkohol i poświęcić się w pełni treningowi​

:waldeklaugh:

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Middleweight

10,807 komentarzy 24,564 polubień

Wracaj Krulu :antonio:

Spoiler content hidden.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Masta
Masta

Vale Tudo
Championship

26,877 komentarzy 91,292 polubień

Od jutra nie pije. To jest ta słynna silna wola.

Odpowiedz 21 polubień

Avatar of Gurney Halleck
Gurney Halleck

Oplot Challenge
Heavyweight

170 komentarzy 202 polubień

Nie jeden pijak jak coś nabroił stanowczo mówił "od jutra nie pije".... a po 1 dniu bania. A jak Rudy mówi, że planuje nie pić - to jest dopiero deklaracja. Cała Irlandia będzie go wspierać...zawsze można przejść na szybkie buty.XD

Odpowiedz 1 Like

Avatar of szczurza_warga
szczurza_warga

Legacy FC
Featherweight

1,949 komentarzy 9,003 polubień

keczłejt i zapasy w kisielu z Lesnarem albo od razu walka w boksie z Fjurym o trylion dolarów

E5y1wfEXoAAa4Wy.jpg

Odpowiedz 19 polubień

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

M-1 Global
Featherweight

3,636 komentarzy 12,291 polubień

Idealnie jakby wrocil na walke z Fergusonem.
El Cucuy jest juz cieniem siebie, wiec jak najbardziej do pokonania a trasztok na konfach byłby totalnie pojebany.
Mam nadzieje, że krul wróci, można o nim mowić co sie chce ale te wszytskie Diazy, Poirery i Khabiby nie bylyby tym kim są bez Rudego.
Chłop zaliczył upadek ale to najważniejszy zawodnik w historii tego sportu.

Odpowiedz 2 polubień

K
Kamkołcz

Legacy FC
Middleweight

2,094 komentarzy 4,146 polubień

Jak coś trwa 5 lat to już nie jest spadek formy, tylko taka forma to u niego już norma

Jeśli wykonujemy jakąś czynność przez 66 dni-staje sie ona naszym przyzwyczajeniem. To z punktu widzenia nauki jaka jest Psychologia.
Co do Rudego trwa to juz jakies 10x dluzej...na reszte pytan odpowiedzcie sobie majac tego swiadomosc.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of bassline9
bassline9

Legacy FC
Bantamweight

1,874 komentarzy 4,083 polubień

Dajcie mi jeszcze 5 minut? I niech ktoś powie że conor nie w formie jak potrafi obalić prawie całego properka w 5 minut.

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Navio
Navio

Legacy FC
Middleweight

2,078 komentarzy 2,449 polubień

Conur wcale nie odstawi berbeluchy, bo czym niby usprawiedliwił kolejny wpierdol?

Odpowiedz polub

Avatar of Vassago
Vassago

PRIDE FC
Lightweight

6,308 komentarzy 11,706 polubień

Akurat dzisiaj na głównej Onetu. Nie ma żadnych złudzeń, że Ryży odstawi whiskey i zacznie trenować na poważnie. Nie musi. Pojedzie na reputacji do samego końca.

Odpowiedz polub

click to expand...