Colby Covington: Jeżeli Mike Perry wygra dwie walki z rzędu, to dostanie titleshota

Colby Covington 3 sierpnia zmierzy się z Robbie Lawlerem podczas UFC on ESPN 5 w Newark. Jak do tego starcia podchodzi „Chaos”, szczególnie kiedy zmierzy się z dawnym klubowym kolegą?

Jestem mistrzem ludzi. Amerykańskim czempionem! Wziąłem walkę, ponieważ muszę bronić mistrzostwa. Co więcej, płacą mi jak mistrzowi, więc to już czas na mistrzowskie starcie.

Jeżeli mam być szczery, powiedzcie mi, kto jest większym kotem? Usman czy Lawler? Zapytajcie o to na ulicy, a większość odpowie wam, że jest to Robbie.

Mimo wszystko między gwiazdami walki wieczoru na UFC on ESPN 5 pozostaje wrogie nastawienie.

To dobry przyjaciel. Nigdy nie zabijaliśmy się na treningach tak jak miałem to w zwyczaju z Woodleyem. Z Tyronem zawsze była jatka. Gość zawsze jechał mocno, kiedy ja starałem się być spokojny. Kończyło się to obaleniem z mojej strony i uciszeniem go.

Robbie zawsze kontroluje to, co robi. Zawsze jest kur** ostrożny. Mieliśmy świetne relacje. Ten człowiek pomógł mi znaleźć sponsorów. Niestety wszystko się zepsuło i jest teraz źle. Pozostawię go w basenie z jego własną krwią. Jestem wkurzony na to, co zrobił.

29 KOMENTARZE

 1. Pan "Najlepszy półśredni w historii" czy  "Lepsze zapasy niż Bones" znowu się odezwał. Niech go uciszy ktoś raz a porządnie. W porównaniu z nim to  Leon Edwards czy nawet Rockhold jest zdecydowanie bardziej lubiany.

 2. Lawler dał się stłamsić zapaśniczo Dos Anjosowi. Dobrze to dla niego przed tą walką nie wróży.

  Wiesz jak jest-style robia walki.Rozjebanie w pył superhiperzapasiora Askrena nie wróży znów nic dobrego Kolbie.Na bank bumerang będzie kładł mordę na krocze Robbiego od samego poczatku,jaja beda wachane ale wkoncu wylapie gonga i się odmuli.Ja mam tylko nadzieję że Ruthless odrazu włączy"beast mode"i nie pozwoli tej piździe zamulac.

 3. Lawler dał się stłamsić zapaśniczo Dos Anjosowi. Dobrze to dla niego przed tą walką nie wróży.

  A Robbie nie walczył z RDA z kontuzją kolana?

 4. A Robbie nie walczył z RDA z kontuzją kolana?

  Wszyscy walcza zawsze z jakimis kontuzjami. Rzadko ktos wychodzi w 100% zdrowy.

 5. Wszyscy walcza zawsze z jakimis kontuzjami. Rzadko ktos wychodzi w 100% zdrowy.

  Pewnie, że tak, ale jednak pozostaje niedosyt, czy dany zawodnik mógł zawalczyć na 100%

 6. Colby jesli wygra, to zameczy (Robbiego i publike) nie jest to w jego stylu zeby brutalnie niszczyc rywali.

 7. Powaznie gosc ktorego nikt nie lubi, pewnie nawet jego matka go nie lubi uwaza sie za "peoples champ"? W ostatnim czasie chyba tylko mistrz olimpijski cejudo jest bardzie wkurzajacy.

 8. Kurwa on tak pierdoli jakby co walke kogos niszczyl, katowal jak psa i zostawial rozjebanego, porozcinanego w oktagonie… a on jedyna wojne jaka stoczyl to ta z bumerangiem Werduma co za lazja z niego.

 9. Maię prawie wykrwawił,Kolba na prawde jest dobry zwłaszcza kondycyjnie i zpaśniczo ale mam przeczucie że będzie w tarapatach w walce z Lawlerem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.