2 listopada w Madison Square Garden odbędzie się UFC 244. Organizacja potwierdziła wczoraj, że walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie Jorge Masvidala (MMA 34-13) z Nate Diazem (MMA 20-11). Zanim jednak informacja ujrzała światło dzienne, wiele spekulowało się na temat zestawienia obecnie panującego w kategorii półśredniej Kamaru Usmana (MMA 15-1) z Colby Covingtonem (MMA 15-1). W związku z tym zestawieniem, na twitterze uaktywnili się sami zainteresowani.

Kamaru Usman napisał, że chce walczyć 2 listopada. Na twitta od razu zareagował Covington, pisząc: Dziw**, nie chcesz walczyć. Mówiąc gówno takie jak to, nie dziwię się, że ludzie nazywają cię Marty FakeNewsman.

Colby uzupełnił swoją wypowiedź w jednym z wywiadów. Zapytany o to, co wydarzy się jeśli do starcia z Usmanem jednak nie dojdzie odpowiedział:

Nie ważne, czy to będzie Nick czy Nate. Może to być też mój przyjaciel Masvidal. Bracia Diaz mają swoje Stockton Slapy, ale nie są gotowi na przyjęcie MegaBomb. Do tego mają problem z wysławianiem się. Nie mają pojęcia co to zapasy, a w dodatku seplenią. Nie ważne więc czy Marty Fakenewsman będzie chciał bronić pasa czy nie, czy będzie to ktoś z Diazów, czy Jorge. Nie ważne. Jedno jest pewne, ten pas będzie broniony 2 listopada. Spytasz dlaczego? Dlatego, że tego chce Donald Trump.

Dziś już wiadomo, że nie dojdzie do walki ani z Nate Diazem ani z Jorge Masvidalem. Pozostaje pytanie, czy na listopadowej gali faktycznie jest możliwość, że walka o pas kategorii półśredniej nie będzie walką wieczoru?

52 KOMENTARZE

 1. Diazy może i seplenią i pod ich wypowiedziami są angielskie napisy puszczane, ale przynajmniej nie muszą wymyślać dissów przed ekranem telefonu, tylko lecą na żywca. Nie to co kolba

 2. Nie słuchałem wywiadu więc zapytam: MegaBomb ? A nie chodziło czasem o MAGABomb ? Miałoby to więcej sensu

  Chodziło, mój błąd :arielcry:

 3. Chodziło, mój błąd :arielcry:

  Luzik, btw tej bomby to nikt dawno nie przyjął, nie wiadomo nawet czy taka istnieje, nie chce mi się sprawdzać, znokautował on kogoś kiedyś ?

 4. Jak to jest, napewno taki Colba ma przyjebanie z łapy, ale nie bije z pełną siłą specjalnie? Bije ciosy trochę słabiej za to by zbombardowac ich ilością?

 5. Luzik, btw tej bomby to nikt dawno nie przyjął, nie wiadomo nawet czy taka istnieje, nie chce mi się sprawdzać, znokautował on kogoś kiedyś ?

  Dwa razy, w 2016 i 2014 jakichś placków.

 6. Dawać to w końcu bo ile ta telenowela może trwać.

  Swoją drogą ciekawe o jakich mega bombach mówił- takich jaką wypłacił Notorious dziadkowi w barze?

  Nikomu nie wyplaciłem :suchykarol:

 7. Jak to jest, napewno taki Colba ma przyjebanie z łapy, ale nie bije z pełną siłą specjalnie? Bije ciosy trochę słabiej za to by zbombardowac ich ilością?

  IMO waciak. Jebniecie albo się ma albo się nie ma nie da się go wytrenowac((można odrobinę ja zwiększyć) ale w takim sensie ze np taki np Waidman(nic mu nie ujmując mazna by tu praktycznie każdego zawodnika z MW wstawić)  choćby nwm ile ćwiczył siłę ciosu nigdy nie będzie miał takiego jebniecia jak Hendo czy Romero)

  Oczywiście to że nie ma mocnego ciosu na tle dywizji nie przekreśla tego że jest kozakiem i nie zdziwię się jak nie długo będzie posiadaczem pasa.

 8. IMO waciak. Jebniecie albo się ma albo się nie ma nie da się go wytrenowac((można odrobinę ja zwiększyć) ale w takim sensie ze np taki np Waidman(nic mu nie ujmując mazna by tu praktycznie każdego zawodnika z MW wstawić)  choćby nwm ile ćwiczył siłę ciosu nigdy nie będzie miał takiego jebniecia jak Hendo czy Romero)

  Oczywiście to że nie ma mocnego ciosu na tle dywizji nie przekreśla tego że jest kozakiem i nie zdziwię się jak nie długo będzie posiadaczem pasa.

  Szacun mordo za Yoela w awku ale Weidman mistrzem brzmi mega mega niedorzecznie. Gość jest już tak rozbity , że przewraca się po obcierce a w LHW nie brakuje mocno bijących zawodników.

 9. Colba nokautować to może tylko te swoje laski od kardio :jjsmile: Ale ja lubie net hoolsów, jebany przez tego twittera to taki cwany, a potem oczka w telefon i nie ma mnie :jjsmile:

 10. Colba nokautować to może tylko te swoje laski od kardio :jjsmile: Ale ja lubie net hoolsów, jebany przez tego twittera to taki cwany, a potem oczka w telefon i nie ma mnie :jjsmile:

  A w klatce wygrywa z każdym, a o to w tej grze chodzi

 11. IMO waciak. Jebniecie albo się ma albo się nie ma nie da się go wytrenowac((można odrobinę ja zwiększyć) ale w takim sensie ze np taki np Waidman(nic mu nie ujmując mazna by tu praktycznie każdego zawodnika z MW wstawić)  choćby nwm ile ćwiczył siłę ciosu nigdy nie będzie miał takiego jebniecia jak Hendo czy Romero)

  Oczywiście to że nie ma mocnego ciosu na tle dywizji nie przekreśla tego że jest kozakiem i nie zdziwię się jak nie długo będzie posiadaczem pasa.

  Racja Weidman teraz praktycznie z każdym zawodnikiem co ma jebniecie miałby olbrzymie problemy. Jego szczęka już nie to co kiedyś. To samo co Rockchold. Swoją drogą(przed walką Rockcholda z Bispingiem tę tezę każdy by uznał za absurdalną lecz z perspektywy czasu to bardzo prawdopodobny scenariusz) gdyby Hendo w ostatniej swojej walce walczył o pas z piękmisiem zamiast z Bispingiem(oczywiście gdyby Bisping pasa wtedy nie zdobył Dan nigdy by walki o pas nie otrzymał gdyż dostał go tylko że względu na to żeby Majki mógł mu się zrewanżować za brutalny nokaut) to moim zdaniem zdobył by pas. Rockchold raczej nie wytrzymał by tych ciosów co Bisping jakoś przetrwał a obalić by raczej nie próbował ponieważ zlekcewazyl by Hendo tak jak Bispingai dostał by kaosa.

 12. Szacun mordo za Yoela w awku ale Weidman mistrzem brzmi mega mega niedorzecznie. Gość jest już tak rozbity , że przewraca się po obcierce a w LHW nie brakuje mocno bijących zawodników.

  Yoel w avku? Powolnym biegiem do optyka po nowe gogle zapierdalaj…albo nie – weź taksówkę, przynajmniej nie zginiesz po drodze :jarolaugh:

 13. Szacun mordo za Yoela w awku ale Weidman mistrzem brzmi mega mega niedorzecznie. Gość jest już tak rozbity , że przewraca się po obcierce a w LHW nie brakuje mocno bijących zawodników.

  Sorry nie spójne to napisałem i wynika z tego że to Weidman ma moim zdaniem szansę na mistrza oczywiście chodziło mi o to że Colby pomimo waty w łapach ma spore szanse na zostanie mistrzem(przynajmniej moim zdaniem)

 14. Szkoda że Werdum go lepiej nie przycelował.

  Szkoda, że Fabricio miał ze sobą tylko bumerang, a nie np. włócznię albo chociaż fortepian:lol:

  Skończyłoby się rumakowanie. :antonio:

 15. Wolę Colby – Usman od Diaz – Masvidal. Come at me.

  :no dawaj:

  Jedno i drugie w chuj mocne i ciekawe starcia. Nie ma co wybierac tylko sie cieszyc ze UFC takie cos serwuje…

 16. Na twitta od razu zareagował Covington, pisząc: Dziw**, nie chcesz walczyć.

  Nie rozumiem…czemu ocenzurowaliście słowo "Dziwne" ?

 17. Yoel w avku? Powolnym biegiem do optyka po nowe gogle zapierdalaj…albo nie – weź taksówkę, przynajmniej nie zginiesz po drodze :jarolaugh:

  Dowiedz się o czym piszę a nie pierdol jak nie wiesz.

 18. Nie rozumiem…czemu ocenzurowaliście słowo "Dziwne" ?

  Gdyby tam było słowo "dziwne", to bałbym się tego newsa wrzucić.. trochę kultury Panowie..:kawulpokapoka:

 19. Drzewo się wszystko chyba coś ci się pomyliło

  Albo Wam :lesnarhappy:

  Dziwne, że część forum rozumie ocb, a druga część nie. To moja wina, czy tego żydka, że pisze niezrozumiale? :no dawaj::beczka:::duszenie::

 20. Usmanowi to chyba niedługo zabiorą ten pas, osobiście nie rozumiem jak będąc zdrowy i normalnie trenując nie obronić przynajmniej raz w roku tytułu.

 21. Usmanowi to chyba niedługo zabiorą ten pas, osobiście nie rozumiem jak będąc zdrowy i normalnie trenując nie obronić przynajmniej raz w roku tytułu.

  A znasz prawde ze tak pierdolisz? Jak nie to:najmancoty:

 22. A znasz prawde ze tak pierdolisz? Jak nie to:najmancoty:

  Tak pierdole. Niedawny trening Usmana. Tak nie wygląda kontuzjowany zawodnik.

 23. Tak pierdole. Niedawny trening Usmana. Tak nie wygląda kontuzjowany zawodnik.

  Toc podobno Kolba chce duzo kasy za walke a nie ze Usman sciemnia z kontuzja. Tak wiec znowu:najmancoty:

 24. Toc podobno Kolba chce duzo kasy za walke a nie ze Usman sciemnia z kontuzja.

  Ja to nie bardzo rozumiem.

  Oni mają jakieś kontrakty i w nich są podane kwoty. Skąd te problemy negocjacyjne?

 25. Ja to nie bardzo rozumiem.

  Oni mają jakieś kontrakty i w nich są podane kwoty. Skąd te problemy negocjacyjne?

  za walki mistrzowskie cena wzrasta, duzo bylo przykladow, ze zawodnik mial kontrakt a walce mistrzowskiej nagle 500k.

 26. Toc podobno Kolba chce duzo kasy za walke a nie ze Usman sciemnia z kontuzja. Tak wiec znowu:najmancoty:

  Usman jest na tyle chętny walki, że Kolba musiał wziąć walkę z Lawlerem, bo ileż można czekać na gościa który nonstop udaje kontuzję. Mógł z nim zawalczyć w lipcu/sierpniu, ale oczywiście coś mu wypadło. A Kolba dostał za walkę z Robbim coś koło 100k, przecież to są grosze. Teraz pewnie mu proponują tyle co zaproponują Toniemu za walkę mistrzowską czyli jedno wielkie nic więc nie dziwię mu się że chce więcej kasy. Z Usmanem nawet Masvidal nie chciał walczyć, bo ma więcej siana za walkę z Diazem. Dlatego niech sobie ten Usman siedzi z tym pasem, bo za kilka miesięcy nawet się nie obejrzy a zabiorą mu ten pas. On jedyny ma problem ze znalezieniem rywala, każdy inny mistrz bez problemu walczy dwa razy w roku

 27. za walki mistrzowskie cena wzrasta, duzo bylo przykladow, ze zawodnik mial kontrakt a walce mistrzowskiej nagle 500k.

  No tak, to jest jasne i wiem o tym, tylko zastanawia mnie czemu w kontrakcie nie ma 100 koła za walkę, w przypadku doczłapania się do TS'a trzykrotność podstawowej gaży, a po zdobyciu pasa podstawa razy pięć?

  Już chyba nie pierwszy raz dochodzi do sytuacji, że walka o pas jest odkładana, bo nie mogą dogadać się finansowo.

 28. Usman jest na tyle chętny walki, że Kolba musiał wziąć walkę z Lawlerem

  Rozmawiamy o terazniejszosci a nie przeszlosci. Na lipiec nie byl widocznie gotowy a na listopad/grudzien jest/bedzie. Czego tu nie rozumiesz?

 29. Rozmawiamy o terazniejszosci a nie przeszlosci. Na lipiec nie byl widocznie gotowy a na listopad/grudzien jest/bedzie. Czego tu nie rozumiesz?

  Gruby, obojętnie czy będzie czy nie, kolba go zmieli

 30. Rozmawiamy o terazniejszosci a nie przeszlosci. Na lipiec nie byl widocznie gotowy a na listopad/grudzien jest/bedzie. Czego tu nie rozumiesz?

  Tylko tyle, że jak nie dogadają się z Kolbą, to on już nie zawalczy w tym roku :razz:ociesznymirek: nie ma co mistrz pełną gębą

 31. Gruby, obojętnie czy będzie czy nie, kolba go zmieli

  Ja stawiam na Usmana ziomeczku i to tak raczej spokojnie…

 32. Tylko tyle, że jak nie dogadają się z Kolbą, to on już nie zawalczy w tym roku :razz:ociesznymirek: nie ma co mistrz pełną gębą

  Nie dygaj mlody walka bedzie w grudniu. Mam info od Trumpa:wink:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.