colby covington

Już w grudniu Colby Covingnton stanie do walki o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC. Amerykanin uważa, że chociaż nie jest mistrzem, to i tak jest najlepszym zawodnikiem tej kategorii wagowej na świecie.

16 grudnia Leon Edwards, mistrz wagi półśredniej UFC, stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Amerykanin w rozmowie dla UFC przyznał, że już dziś jest najlepszym zawodnikiem tej kategorii wagowej.

Jestem przygotowany i wiem, że jestem obecnie najlepszym zawodnikiem na świecie w wadze półśredniej UFC. Stanie się to, czego się spodziewam. Tu nie chodzi o cel podróży, ale o samą podróż. Miałem wspaniałą podróż i bardzo się w jej trakcie rozwinąłem. Nikt nie widział, co robię i jak ciężko pracuję każdego dnia. Nikt nie widział ile krwi, potu i łez w to włożyłem. 16 grudnia świat czeka brutalne przebudzenie. Wszyscy moi hejterzy będą wkurzeni.

Colby Covington zajmuje drugiej miejsce w rankingu wagi półśredniej UFC. W ostatnim pojedynku, do którego doszło w marcu 2022 roku, pokonał Jorge Masvidala.

Edwards ostatni raz walczył podczas gali UFC 286. 18 marca w Londynie doszło do jego starcia z Kamaru Usmanem. Edwards wygrał na punkty i obronił mistrzowski tytuł wagi półśredniej. Anglik od roku 2016 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał jedenaście walk, a jedno starcie zakończyło się jako nierozstrzygnięte.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,912 komentarzy 2,954 polubień

Już w grudniu Colby Covingnton stanie do walki o mistrzowski pas wagi półśredniej UFC. Amerykanin uważa, że chociaż nie jest mistrzem, to i tak jest najlepszym zawodnikiem tej kategorii wagowej na świecie. 16 grudnia Leon Edwards, mistrz wagi półśredniej UFC, stanie do obrona pasa mistrzowskiego. Jego rywalem będzie Colby Covington. Amerykanin w rozmowie dla UFC […]

Odpowiedz polub

click to expand...