Cody Garbrandt: "Nikt się ze mną nie równa, jestem najlepszy"

Cody Garbrandt pojawił się na UFC on ESPN+ 13 w Sacramento jako gość. Amerykanin w ostatnich trzech pojedynkach musiał uznać wyższość swoich rywali, a dokładnie: Pedro Munhoza oraz T.J’a Dillashawa. Ciężko nie zgodzić się także z opiniami, które mówią o tym, że „No Love” sam prosił się o porażki, gdyż niepotrzebnie wdawał się w otwarte wymiany bokserskie ze swoimi rywalami.

To takie błogosławieństwo w przebraniu, moja kariera ma postój- mówi Cody dla MMAJunkie.

Każda wygrana prowadzi do ciągłej walki i zestawień, w moim wypadku mogłem pozostać w domu i trenować, być z rodziną i patrzeć jak mój mały syn rośnie.

Jak więc zawodnik odnosi się do zarzutów o niskim IQ w pojedynkach?

Wiem, że jestem od tych gości lepszy, ale czasami sam zniżam się do ich poziomu. Zobaczcie, że kiedy trzymam się swoich umiejętności, szybkości i tego, co doprowadziło mnie do mistrzostwa, to nikt nie może się ze mną równać. Najważniejsze jest jednak pozostanie głodnym walki, zmotywowanym i zdrowym.

Tutaj chodzi o bycie mądrym. Mam 28 lat i sądzę, że najlepsze występy są przede mną. Wielu gości nigdy nie osiągnęło szczytu na początku kariery tak jak ja. A ciągle przecież się uczę i rozwijam, pozostaje głód i motywacja.

Garbrandt spędził ostatnie miesiące na rehabilitacji nadgarstka oraz ręki, jednak teraz jest już gotowy do powrotu, w dodatku chciałby zmierzyć się z pierwszą piątką.

Zawalczę z każdym, kto jest w pierwszej piątce. Nawet Cruz w powrocie jest dobry. Co prawda nie walczył od porażki ze mną i wypadł z gry przez kontuzje. Raphael Assuncao, Petr Yan- jest wiele zawodników do starć. Wierzę, że jestem najlepszy na świecie, czasami jedna wygrana potrafi odkupić wszystko. Czekam na ten powrót z niecierpliwością.

 

38 KOMENTARZE

 1. Z tym że TJ żyje, więc nawet jesli będziesz najlepszy to max przez 2 lata a potem z automatu wpierdol na odbudowe dla wenrza.

 2. Tak, tak, Cody. Jesteś najlepszy. Tylko czasem zniżasz się do poziomu przeciwników. Nawet do poziomu 83-letniego Żankloda Van Dama się zniżyłeś i ci jebnął obrotówkę w wargę, przez co musiałeś się popłakać.

  Kurwa, zarzucać temu dzbanowi niskie IQ w walce, jak on nigdy nie był trzycyfrowy w normalnym. Ma tak nagrzany łeb, że możesz mu wymyślić najbardziej niesamowity gameplan, a potem przeciwnik da mu raz w mordę i leci z cepami jak jakiś sebix spod remizy. To, że on pokonał Cruza w taki sposób, wydaje się jakąś fikcją, może ktoś go podłączył pod pada i nim sterował z szatni, nie wiem.

 3. Urojenia (łac. delusiones) – zaburzenia treści myślenia polegające na fałszywych przekonaniach, błędnych sądach, odpornych na wszelką argumentację i podtrzymywane mimo obecności dowodów wskazujących na ich nieprawdziwość. Obecne w wielu psychozach, w tym w przebiegu schizofrenii.

 4. Wiem, że jestem od tych gości lepszy, ale czasami sam zniżam się do ich poziomu.

  No daje im wygrać po prostu. Takie dobre serce ma.

 5. Nie wiem co on takiego powiedział…ważne, że chce walczyć z resztą zabijaków i nie jest na dwuletnim zawieszeniu. Co ma mówić, że jest chujowy…?

 6. Tak, tak, Cody. Jesteś najlepszy. Tylko czasem zniżasz się do poziomu przeciwników. Nawet do poziomu 83-letniego Żankloda Van Dama się zniżyłeś i ci jebnął obrotówkę w wargę, przez co musiałeś się popłakać.

  Kurwa, zarzucać temu dzbanowi niskie IQ w walce, jak on nigdy nie był trzycyfrowy w normalnym. Ma tak nagrzany łeb, że możesz mu wymyślić najbardziej niesamowity gameplan, a potem przeciwnik da mu raz w mordę i leci z cepami jak jakiś sebix spod remizy. To, że on pokonał Cruza w taki sposób, wydaje się jakąś fikcją, może ktoś go podłączył pod pada i nim sterował z szatni, nie wiem.

  @Hefaner – niezły pocisk, nie najlepszy, ale wart odnotowania, jak sądzę :robertmakeup:

 7. Z tym że TJ żyje, więc nawet jesli będziesz najlepszy to max przez 2 lata a potem z automatu wpierdol na odbudowe dla wenrza.

  Juz nie bedzie, Cody juz jest jak taki Almeida. Jest talent ale wszystko konczy sie po pierwszym ciosie na pysk

 8. Kolejny z urojeniami. Powinni dodatkowo robić jakieś testy psychologiczne.

  Pokazać mu gify z jego walkami z wężem?

  -Co tutaj widzisz Cody?

  -jestem najlepszy

  -A tutaj?

  -Jestem najlepszy

  -Siostro…..

 9. W walce z Cruzem był fenomenalny… chciałbym go zawsze takiego oglądać

  Albo Cruz taki chujowy byl wtedy.

 10. Albo Cruz taki chujowy byl wtedy.

  Nie był 😉 Cody zanotował jeden z najlepszych występów w historii tego sportu i tego mu odmówić nie można.

 11. Nie był 😉 Cody zanotował jeden z najlepszych występów w historii tego sportu i tego mu odmówić nie można.

  Zajebista dynamika, timming, explozywność! To było piękne!!! Perfekcja w najdrobniejszym detalu

 12. na poczatku myślałem, że to jakiś stary wywiad koś wrzucił dla jaj, ale widzę, że chyba towar za mocno wszedł…:brainoverload:

 13. Wiem, że jestem od tych gości lepszy, ale czasami sam zniżam się do ich poziomu. Zobaczcie, że kiedy trzymam się swoich umiejętności, szybkości i tego, co doprowadziło mnie do mistrzostwa, to nikt nie może się ze mną równać.

  No super, ale problem w tym, że się tego nie trzymasz. Jedni nadrabiają swoje braki inteligencją w walce, inni jak widać są najlepsi, ale i tak udaje im się dostawać koncertowo w pizdę.

  :deniroclap:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.