mamed khalidov

Mamed Khalidov szykuje się do debiutu w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Były mistrz KSW po tym pojedynku chce wrócić do MMA, ale nie kryje, że jest już bliski końca sportowej kariery.

24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem i skupia się na tej walce. Po niej chce jednak dalej rywalizować w klatce, ale walcząc w MMA. W programie Trójką Mamed powiedział:

Co dalej? Na razie skupmy się na tej walce, a dalej MMA. (…) Dalej wilka ciągnie. Ja bym dawno skończył, gdybym nie chciał tego robić, ale chce mi się po prostu. Nie mogę bez tego, bo czuję, że dam radę. Czuję zdrowotnie, chęci mam, nie straciłem na szybkości.

Khalidov nie kryje jednak tego, że do zakończenia kariery nie zostało już wiele czasu.

Jestem już bardzo blisko tego, żeby skończyć.

Mamed jest byłym mistrzem KSW wagi półciężkiej i byłym czempionem kategorii średniej. Od debiutu w roku 2004 stoczył 47 pojedynków, z których 37 wygrał. Na swoim koncie ma 17 zwycięstw zdobytych przez nokaut i 16 przez poddanie. Mamed ostatni raz walczył na gali XTB KSW Colosseum 2 i pokonał Scotta Askhama.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Mamed Khalidov szykuje się do debiutu w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem. Były mistrz KSW po tym pojedynku chce wrócić do MMA, ale nie kryje, że jest już bliski końca sportowej kariery. 24 lutego podczas gali XTB KSW Epic Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem i skupia się na tej walce. Po […]

Odpowiedz polub

click to expand...