claudia-gadelha-esther-lin

Claudia Gadelha (MMA 13-2) powraca do oktagonu! Po przegranej z Joanną Jędrzejczyk na TUF 23 Finale w lipcu, Brazylijka zmierzy się z Cortney Casey (MMA 6-3) na gali UFC Fight Night 100, która odbędzie się 19 listopada w Sao Paulo. Informacja została potwierdzona przez UFC.

Gadelha jedynie dwa razy odczuła w swej karierze gorycz porażki. Obie przegrane miały miejsce w starciu z Joanną Jędrzejczyk. Ich ostatnia walka na finałowej gali TUF 23 zakończyła się jednogłośną decyzją na rzecz Polki, która obroniła swój mistrzowski pas w wadze słomkowej.

Casey ma na swoim koncie dwa zwycięstwa z rzędu, oba w tegorocznych walkach. W pierwszej posłała na deski Cristinę Stanciu po ciosach łokciami. W drugiej, na UFC 202, przez poddanie pokonała Randę Markos.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night 100 zmierzą się Alexander Gustafsson z Antonio Rogerio Nogueirą.

19 KOMENTARZE

 1. Casey po 2 przegranych trochę ogarnęła dupcie no ale tak czy siak na dystansie 3 rund nie wiem która dziewoja by mogła zagrocić Klaudii

 2. Dziwne zestawienie, Gadelha powinna dostać kogoś ze ścisłej czołówki. Tylko, że wtedy po wygranej znowu byłaby kandydatką numer 1 do walki o pas. Teraz wygra z Cortney, następnie np Andrade i dopiero trzecia walka z Asią.

 3. Cortney bodajże pomagała w przygotowaniach Joasi do walki z Gadelhą. Zobaczymy czy jakieś wskazówki wykorzysta od JJ.

 4. Ale chcą tą Gadelhe odbudować, powinni jej dać Rose albo kogoś innego z Top 5.

  Pewnie Rose też chcą odbudować bo charyzmatyczna jest.

 5. Cortney bodajże pomagała w przygotowaniach Joasi do walki z Gadelhą. Zobaczymy czy jakieś wskazówki wykorzysta od JJ.

  Była w Olsztynie na parę dni. To było jak się JJ szykowała na Letourneau.

 6. Czy to jest ta Cortney dziewczyna Bonusa BGC ? Bo pierwszy raz o niej słysze

  Tytus, tamta to była Kortnej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.