Michał Materla przegrał walkę o pas mistrzowski wagi średniej z Pawłem Pawlakiem. Mamed Khalidov chwali umiejętności Pawlaka i docenia postawę Materli w tej walce.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbyła się 16 grudnia w Gliwicach, Michał Materla starł się z Pawłem Pawlakiem w walce o pas mistrzowski wagi średniej. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie pięciu rund i Michał musiał uznać wyższość mistrza. Podsumowując tę walkę Mamed Khalidov w rozmowie dla TVP Sport powiedział:

Zabrakło troszeczkę pracy na nogach. Pawlak to prawdziwy młody mistrz, najwyższy poziom. Ciężko teraz sięgnąć do młodych, którzy są na takim poziomie. To nie była deklasacja. Było ryzyko, że Pawlak dostanie i padnie. Cieszy mnie, że do dziś legenda i stara gwardia jest na szczycie, walczy o najwyższe laury, czyli pas. Michał nie wygrał, takie jest życie, ale dał emocje. Prawdziwy wojownik, prawdziwa legenda.

Przed walką z Pawłem Pawlakiem Michał Materla był po dwóch wygranych z rzędu. Szczeciński Berserker w przedostatniej walce dla KSW szybko posłał na deski Radosława Paczuskiego, a wcześniej znokautował Kendalla Grove’a.

Paweł Pawlak od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dziewięć pojedynków, a raz zremisował. W przedostatniej walce, do której doszło podczas XTB KSW Colosseum 2 popularny „Plastinho” rozbił Tomasza Romanowskiego i wywalczył mistrzowski tytuł wagi średniej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,970 komentarzy 3,018 polubień

Michał Materla przegrał walkę o pas mistrzowski wagi średniej z Pawłem Pawlakiem. Mamed Khalidov chwali umiejętności Pawlaka i docenia postawę Materli w tej walce. Podczas gali XTB KSW 89, która odbyła się 16 grudnia w Gliwicach, Michał Materla starł się z Pawłem Pawlakiem w walce o pas mistrzowski wagi średniej. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie pięciu […]

Odpowiedz polub

click to expand...