
Junior Dos Santos, były mistrz UFC wagi ciężkiej, czuje, że przed zakończeniem współpracy z największą marką MMA na świecie, był mocno eksploatowany.
Junior dos Santos po raz ostatni walczył w grudniu roku 2020 i miał wówczas na swoim koncie cztery przegrane z rzędu. Po ostatnim boju został zwolniony z UFC.
W rozmowie dla serwisu MMA Junkie Dos Santos przyznał, że pod koniec współpracy z UFC był przez organizację kiepsko traktowany.
Czułem, że wywiera się na mnie presję. Cały czas byłem naciskany. Wydaje mi się, że oni chcieli mnie jak najmocniej wyeksploatować, aby zbudować na moich plecach nowe nazwiska. Takie mam odczucia. Ostatecznie to jednak nic nie znaczy. UFC to ogromna firma. Z mojej strony głupim było myślenie o tym, że oni będę się na mnie skupiać.
Już dziś w nocy Junior Dos Santos powróci do klatki na gali Eagle FC 47. Rywalem byłego mistrza będzie Yorgan De Castro
Junior dos Santos dla UFC walczył od roku 2008. W ostatnich czterech bojach nie szło mu jednak najlepiej. Pokonali go w nich: Ciryl Gane, Jairzinho Rozenstruik, Curtis Blaydes i Francis Ngannou. Zła passa Brazylijczyka sprawiła, że organizacja UFC postanowiła zakończyć z nim współpracę.



























29 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Bellator Welterweight
KSW Featherweight
Bellator Featherweight
Vale Tudo Championship
Legacy FC Bantamweight
UFC Bantamweight
Vale Tudo Championship
UFC Strawweight
WSOF Strawweight
Vale Tudo Open
NoLife FC
ONE FC Welterweight
Vale Tudo Championship
ONE FC Welterweight
UFC Lightweight
WSOF Strawweight
UFC Lightweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
UFC Middleweight
Oplot Challenge Featherweight
WSOF Strawweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
UFC Middleweight
UFC Lightweight
KSW Middleweight
WSOF Strawweight
Bellator Heavyweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/61169/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>