Glover Teixeira, klubowy kolega i trener Alexa Pereiry, chciałby, aby doszło do drugiej walki mistrza wagi średniej z Israelem Adesanyą.

Podczas gali UFC 281, która odbyła się 12 listopada w Nowym Jorku, Israel Adesanya utracił mistrzowski tytuł wagi średniej w boju z Alexem Pereirą. Adesnya wygrywał pojedynek na punktu, ale w ostatniej rundzie został znokautowany. Zaraz po walce zaczęto mówić o natychmiastowym rewanżu. Glover Teixeira jest za takim rozwiązaniem, o czym powiedział w programie The MMA Hour.

Chciałbym zobaczyć ich ponownie w klatce, żeby wprowadzić pewne poprawki. Alex jest zwariowany. Cały czas ogląda tę walkę. Widział ją już z 500 razy i dalej ogląda i cały czas wskazuje na różne sytuacje. Myślę, że gdyby do tej walki doszło teraz, Alex wygrałby w każdej rundzie. Dlatego chcę to zobaczyć raz jeszcze. Nie mam nic przeciwko Israelowi, ale chcę zobaczyć jak Alex ponownie go pokonuje. Israel wykonał świetną robotę. Jako trener, zawodnik i przyjaciel wiem jednak, że Alex może go ponownie pobić i najpewniej nie przegrać żadnej rundy.

Zwycięstwo Pereiry nad Adesanyą nie było jego pierwszym tryumfem w konfrontacji z Israelem. Wcześniej Pereira dwa razy pobił Adesanyę w kickboxingu. Pereira pozostaje niepokonany w zawodowym MMA od roku 2016. W tym czasie stoczył siedem pojedynków, w tym cztery dla organizacji UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,314 komentarzy 76,529 polubień

W kolejnej walce to będą kulanki jak Gamrot z Armanem

Odpowiedz polub

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Light Heavyweight

16,222 komentarzy 36,011 polubień

Pereira do rewanżu z broda bez wąsa

Odpowiedz polub