marvin vettori

Marvin Vettori, który przegrał walkę o pas wagi średniej z Isarelem Adesanyą, ma już upatrzonego rywala, z którym bardzo chciałby się zmierzyć w kolejnym boju.

Podczas gali UFC 263 Marvin Vettori po raz drugi zawalczył z Israelem Adesanyą i po raz drugi musiał uznać jego wyższość w klatce.

Marvin jeszcze nie wie kiedy i z kim zmierzy się w następnym boju, ale w rozmowie dla BT Sport został zapytany o walkę z Darrenem Tillem i odpowiedział:

Tak, oczywiście jeśli on wyszedłby do tej walki. Będę jednak szczery, chciałbym zniszczyć tego zapitego kolesia, który nie potrafi przestać chlać, Borrachinha.

Dopytany przez dziennikarkę potwierdził, że bardzo zależy mu na pojedynku z Paulo Costą, ale nie wiem czy uda się do tej walki doprowadzić.

Paulo Costa zdecydował niedawno, że nie wróci do klatki jeśli nie dostanie większych pieniędzy. Dana White, szef UFC, nie ma jednak zamiaru ulegać Brazylijczykowi i wygląda na to, że publiczne negocjacje z organizacją dość mocno go rozsierdziły. Nie wiadomo więc czy i kiedy Paulo Costa zawalczy ponownie w oktagonie.

Darren Till natomiast miał zmierzyć się z Vettorim podczas kwietniowej gali UFC w Las Vegas. Anglik wypadł jednak z pojedynku z powodu kontuzji, a w walce z Włochem zastąpi go Kevin Holland.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

D
Dijaz

Brutaal
Featherweight

497 komentarzy 525 polubień

Daj spokój Marcin.

Odpowiedz polub