mateusz gamrot

Mateusz Gamrot liczy na to, że stoczy i wygra dwie duże walki w tym roku, dzięki czemu znacząco przybliży się celu jakim jest starcie o mistrzowski pad wagi lekkiej UFC.

Mateusz Gamrot ostatni raz walczył podczas gali UFC 280, do której doszło 22 października 2022 roku i przegrał bój z Beneilem Dariushem. Starcie rozegrało się na dystansie trzech rund. Dariush wygrał je na punkty. Na razie nie wiadomo z kim i kiedy Mateusz zawalczy ponownie w klatce UFC, ale „Gamer” liczy na dwa pojedynki w tym roku. W rozmowie z Patrykiem Prokulskim dla TVP Sport powiedział:

Nie było jeszcze żadnej propozycji pojedynku. Chciałbym stoczyć dwie duże walki. Teraz się nieco droga do pasa wydłużyła, ale myślę, że dwie mocne wygrane w tym roku z zawodnikami z TOP 10 czy TOP 15 na pewno umocnią moją pozycję. Najlepiej pierwsza walka przed wakacjami, drugo po wakacjach.

Mateusz Gamrot znajduje się aktualnie na ósmym miejscu rankingu najlepszych zawodników wagi lekkiej organizacji UFC. Polak ma za sobą sześć pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których cztery wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020.

Mateusz liczy na to, że uda mu się powróci do klatki na początku drugiego kwartału tego roku, chociaż nie kryje, że jeśli pojawi się propozycje starcia podczas marcowej gali UFC w Londynie, to chętnie z niej skorzysta.

3 KOMENTARZE

  1. Mateusz, przegrałeś ostatnią walkę. Najpierw trzeba wygrywać a potem myśleć o wielkich walkach. Teraz to czas myśleć jak znów nawiązać kontakt z czołówką a nie mieć poczucie jakby się szło po swoje od wielu walk skoro w ostatniej doszło do wyjaśnienia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

UFC
Middleweight

12,035 komentarzy 28,374 polubień

To bierz Mati Turnera a potem znów atak na top5!

Odpowiedz 1 Like

s
slonik

Jungle Fight
Light Heavyweight

383 komentarzy 625 polubień

Dober, później Turner i można myśleć co dalej

Odpowiedz polub