michael page

Michael „Venom” Page, były zawodnik organizacji Bellator, jest dziś wolnym strzelcem na rynku MMA. Page chciałby rywalizować w UFC i mówi otwarcie o tym, że rozmowy w sprawie współpracy są w toku.

Michael Page, który w klatce organizacji Bellator MMA rywalizował ponad dziesięć lat, szuka dla siebie nowego miejsca w świecie MMA. Anglik w audycji The MMA Fan Show Podcast powiedział, że rozmowy z UFC są prowadzone.

Chciałbym móc powiedzieć, że kontrakt jest podpisany, ale nie mogę. Jeszcze nie wszystko zostało zamknięte. Jest jeszcze kilka przeszkód do przeskoczenia, ale cały czas flirtujemy.

Michael Page rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2012. Do tej pory stoczył 23 pojedynki, z których 21 wygrał. Aż 13 razy posyłał rywali na deski, a trzy razy zwyciężał przez poddanie. Paige ostatni raz walczył w marcu tego roku i pokonał w pierwszej rundzie Goiti Yamauchiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Michael „Venom” Page, były zawodnik organizacji Bellator, jest dziś wolnym strzelcem na rynku MMA. Page chciałby rywalizować w UFC i mówi otwarcie o tym, że rozmowy w sprawie współpracy są w toku. Michael Page, który w klatce organizacji Bellator MMA rywalizował ponad dziesięć lat, szuka dla siebie nowego miejsca w świecie MMA. Anglik w audycji […]

Odpowiedz polub

click to expand...