Adrian Bartosiński jest mistrzem KSW wagi półśredniej. Gdyby miał okazję zawalczyć z wybranym zawodnikiem UFC, to chciałby zmierzyć się z Kamaru Usmanem, byłym czempionem.

16 grudnia w Gliwicach podczas gali XTB KSW 89 Salahdine Parnasse spróbuje odebrać mistrzowski tytuł Adrianowi Bartosińskiemu. Polak jest zdania, że walka z Francuzem jest dla niego największym wyzwaniem w karierze, gdy jednak miał poszukać takiego wyzwania w UFC, to:

Najprościej byłoby powiedzieć Edwards, bo jest mistrzem, ale jeśli miałbym wybierać z kim w kategorii 77 kilogramów bym zawalczył, to chciałbym zawalczyć z Usmanem bardzo. Wiem, że jest u schyłku, ale był długo mistrzem, a ja jestem jego fanem i chciałbym bardzo z nim zawalczyć.

Adrian Bartosiński pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Do tej pory stoczył trzynaście pojedynków i jedenaście z nich wygrał przed czasem. „Bartos” w okrągłej klatce znokautował Lionela Padillę, Michała Michalskiego i Krystiana Kaszubowskiego, a w ostatniej walce, do której doszło na gali KSW 81, rozbił przed czasem Artura Szczepaniaka. Wcześniej Adrian wygrał też przez poddanie z Andrzejem Grzebykiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,952 komentarzy 3,007 polubień

Adrian Bartosiński jest mistrzem KSW wagi półśredniej. Gdyby miał okazję zawalczyć z wybranym zawodnikiem UFC, to chciałby zmierzyć się z Kamaru Usmanem, byłym czempionem. 16 grudnia w Gliwicach podczas gali XTB KSW 89 Salahdine Parnasse spróbuje odebrać mistrzowski tytuł Adrianowi Bartosińskiemu. Polak jest zdania, że walka z Francuzem jest dla niego największym wyzwaniem w karierze, […]

Odpowiedz polub

click to expand...