karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz jest zmotywowana, aby dalej walczyć w oktagonie UFC i chciałaby jeszcze w tym roku wrócić do klatki.

Podczas gali UFC Vegas 56, która odbyła się 4 czerwca, Karolina Kowalkiewicz pokonała Felice Herrig. Zwycięstwem tym przerwała serię pięciu przegranych z rzędu i nie kryje zadowolenia z takiej sytuacji. Polka planuje też dalej walczyć, o czym powiedziała w programie Oktagon Live.

Będę dalej walczyć, będę, będę. Chcę jak najszybciej wrócić do klubu ATT trenować.

Karolina dodała też, że chciałabym ponownie zawalczyć jeszcze w tym roku, ale najpierw musi porozmawiać z trenerami i samy UFC.

Chcę zrobić coś dla siebie. Sobie przede wszystkim coś udowodnić, żeby później, mając te 70 lat i popijając winko na tarasiku, niczego w życiu nie żałowała.

Na razie nie wiadomo jednak kiedy i z kim Karolina może zmierzyć się w kolejnym pojedynku.

Karolina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie w oktagonie stoczyła 13 pojedynków, z których 6 wygrała. W swojej karierze ma zwycięstwa nad takimi przeciwniczkami jak Rose Namajunas czy Randa Markos. W roku 2016 Karolina walczyła o pas mistrzowski UFC, ale musiała uznać wyższość Joanny Jędrzejczyk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,105 komentarzy 1,942 polubień

Karolina Kowalkiewicz jest zmotywowana, aby dalej walczyć w oktagonie UFC i chciałaby jeszcze w tym roku wrócić do klatki. Podczas gali UFC Vegas 56, która odbyła się 4 czerwca, Karolina Kowalkiewicz pokonała Felice Herrig. Zwycięstwem tym przerwała serię pięciu przegranych z rzędu i nie kryje zadowolenia z takiej sytuacji. Polka planuje też dalej walczyć, o

Odpowiedz polub

click to expand...