islam makhachev oliveira dariush

Beneil Dariush liczy na to, że po pokonaniu Mateusza Gamrota będzie miał okazję do walki zarówno z Islamem Makhachevem, jak i Charlesem Oliveirą.

Podczas gali UFC 280, która odbędzie się 22 października w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, dojdzie do walki Mateusza Gamrota z Beneilem Dariushem. Przed nadchodzącym bojem Dariush w rozmowie dla Just Scrap Radio powiedział, że skończy Polaka przed czasem, a potem chciałby zawalczyć o pas z Islamem Makhachevem, który podczas UFC 280 zmierzy się z Charlesem Oliveirą.

Ostatecznie chcę zawalczyć z obydwoma, zobaczymy więc jak to wszystko się poukłada. Myślę, że to z Islamem będę bił się o pas, ale jeśli to będzie Oliveira, to też świetnie. Potem może Islam wygra ze dwie kolejne walki i w końcu też się z nim spotkam w klatce. Chcę bić się z każdym.

Beneil Dariush w zestawieniu najlepszych zawodników wagi lekkiej UFC zajmuje pozycję szóstą i od siedmiu walk pozostaje niepokonany w oktagonie. W ostatnim pojedynku jego umiejętnościom uległ Tony Ferguson, a wcześniej Diego Ferreira.

Dariush jest przekonany, że pokonanie Mateusza Gamrota zapewni mu walkę o pas mistrzowski wagi lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,192 komentarzy 75,043 polubień

No jak przegrasz z Matim to będzie idealny podkład pod walkę z Makaczewem bo on też przegra

Odpowiedz 1 Like