Już w nadchodzący weekend, podczas gali UFC on ESPN+ 28 w Brazylii, Kevin Lee (MMA 18-5-0) ma zmierzyć się z Charlesem Oliveirą (MMA 28-8-0). Nie wiadomo jednak czy faktycznie do tego starcia dojdzie ponieważ gala może zostać pierwszym wydarzeniem organizacji UFC odwołanym z powodu światowej pandemii koronawirusa.

Zobacz również: Sobotnia gala UFC w Brazylii zagrożona odwołaniem z powodu koronawirusa

Oliveira w rozmowie dla serwisu MMA Fighting przedstawił swoje spojrzenie na Kevina Lee i powiedział jak zamierza go pokonać.

Uważam, że Kevin Lee jest świetnym zawodnikiem, który dobrze walczy w stójce i bardzo się w tym zakresie rozwinął. Jiu-jitsu i zapasy nie są jego najsilniejszą bronią. Myślę, że będę mógł pokazać jak bardzo ja sam rozwinął się stójkowo. Pokażę to i zrobię wszystko, żeby on przegrał ze mną w tej płaszczyźnie. Chcę zamknąć gębę tego kolesia i obronić nasz kraj, Brazylię. Jedną rzeczą, którą Lee robi lepiej ode mnie jest gadanie i sprzedawanie walk. Ja sprzedaję walki na swój sposób, który pokazuję w klatce.

Oliveira dodał również, że już niedługo chce zawalczyć o pas mistrzowski.

Po tej wygranej, pokonam jeszcze jednego przeciwnika i dostanę długo wyczekiwaną walkę o pas. Myślę, że zawalczę o pas pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.