Renan Barao, były mistrz kategorii koguciej UFC, który wróci do oktagonu podczas gali UFC on FOX 28 w Orlando i zmierzy się Brianem Kelleherem, nie może zaliczyć swoich ostatnich występów do udanych. Od 2015 roku walczył jedynie cztery razy i tylko raz wygrał. Sam jednak liczy, że teraz powróci na drogę zwycięstwa i aby sobie to zapewnić, zdecydował się na treningi w American Top Team.

W American Top Team przeszedłem cały obóz przygotowawczy i było świetnie. Bardzo mi się podobało. Trenuje tam wiele osób, a ja szukałem właśnie czegoś nowego, czegoś innego, różnych treningowych detali, których nie mógłbym poznać w innym miejscu. Zawsze trzeba się rozwijać, bo MMA ciągle się zmienia. Dobrze więc uczyć się nowych rzeczy.

Barao powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAJunkie i dodał również, że było mu obojętne z kim będzie walczył. Bardziej zależy mu bowiem teraz na pokazaniu się z jak najlepszej strony.

Myślę, że pas jest celem każdego zawodnika i moim również. Chcę jednak teraz wrócić i dać świetną walkę. Wszystko w swoim czasie. Teraz mam walkę i na tym się skupiam, potem następną i dopiero później może pojawi się kwestia pasa.

UFC on FOX 28 odbędzie się 24 lutego w Orlando.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.