
Organizacja UFC postanowiła przybliżyć fanom postać Mateusza Gamrota, który już w weekend zawalczy z Armanem Tsarukyanem.
Mateusz Gamrot wkroczył do organizacji UFC w roku 2020 i do dziś stoczył w niej cztery walki. W piątym boju po raz pierwszy wystąpi w walce wieczoru. Przed nadchodzącą galą w Las Vegas, organizacja UFC postanowiła nieco przybliżyć postać Mateusza, jego początki w sporcie i motywacje do walczenia.
"I want to prove I'm the best in the world"@Gamer_MMA 🇵🇱 looking to make a statement at #UFCVegas57 on Saturday! pic.twitter.com/EGTFQ90EE3
— UFC Europe (@UFCEurope) June 23, 2022
Najbliższa walka będzie dla Mateusza pierwszym pojedynkiem w tym roku. Polak znajduje się na 12. miejscu rankingu wagi lekkiej najlepszych zawodników walczących pod skrzydłami amerykańskiej marki i nie kryje swoich mistrzowski ambicji.


























56 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
UFC Heavyweight
Maximum FC Middleweight
WSOF Welterweight
Maximum FC Middleweight
UFC Middleweight
WSOF Welterweight
Jungle Fight Middleweight
Brutaal Super Heavyweight
Jungle Fight Middleweight
UFC Middleweight
WSOF Welterweight
UFC Middleweight
WSOF Welterweight
Bellator Heavyweight
UFC Welterweight
UFC Heavyweight
WSOF Welterweight
UFC Middleweight
UFC Welterweight
UFC Heavyweight
ONE FC Flyweight
UFC Light Heavyweight
Brutaal Bantamweight
WSOF Middleweight
PRIDE FC Middleweight
NoLife FC
Lejdis Fajt Najt
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/61880/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>