shulte held

Natan Schulte, który już dziś w nocy zmierzy się z Marcinem Heldem, chce wygrać z Polakiem przed czasem.

Podczas gali PFL 4: 2022, która odbędzie się już dziś nocy, Marcin Held po raz drugi zmierzy się z Natanem Schultem. Marcin walczył z tym rywalem w kwietniu roku 2021 i pokonał go na punkty. Teraz Schulte zapowiada, że chce się zrewanżować i wygrać z Polakiem przed czasem. Będąc gościem audycji  Trocação Franca Natan powiedział:

Nie ważne czy będzie to nokaut czy poddanie, chcę skończyć tę walkę w pierwszej rundzie.

Schulte nie nastawia się jednak na łatwą przeprawę z Marcinem i zapewnia, że będzie gotów na trzy rundy boju.

On jest bardzo trudnym rywalem. Ostatnio pokazał, jak bardzo rozwinął się boksersko, ale ja również ulepszyłem swoją stójkę i grappling. Nie chcę długo czekać na rozkręcenia się w walce. On zaczął ostatnio mocno od początku, a potem zwalniał. Ja będę teraz przyspieszał.

Po walce z Heldem Schulte wygrał bój z Alexem Martinezem, a w kwietniu tego roku musiał uznać wyższość Oliviera Aubin-Merciera.

Marcin Held w ostatniej walce przegrał z Olivierem Aubin-Mercierem na gali PFL 4: 2021. Do pojedynku doszło w czerwcu 2021 roku. Przed dołączeniem do PFL Polak był związany z takimi organizacjami jak Bellator, UFC, czy ACA. Przed przegraną z Kanadyjczykiem, wygrał 5 walk z rzędu pokonując m.in. Nasrata Haqparasta, Diego Brandao czy właśnie Natana Schulte. 18 z 27 wygranych w karierze Polak zdobywał kończąc rywali przed czasem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

blazini

KSW
Lightweight

5,104 komentarzy 14,943 polubień

W jednej rundzie jak Peja Żuroma.

Odpowiedz 2 polubień

respect

UFC
Middleweight

12,687 komentarzy 48,030 polubień

Żeby przejść dalej muszą to skończyć w pierwszej rundzie, ale Heldzik mówił, że on chce tylko wygrać i nie nastawia się na atakowanie punktów w tabeli.

Odpowiedz polub

majkelo89

UFC
Middleweight

11,882 komentarzy 42,570 polubień

Żeby przejść dalej muszą to skończyć w pierwszej rundzie, ale Heldzik mówił, że on chce tylko wygrać i nie nastawia się na atakowanie punktów w tabeli.

To po co on jest w tym PFLu?

Odpowiedz polub