kamaru usman

Kamaru Usman, były czempion wagi półśredniej, cały czas ma mistrzowskie ambicje. Myśli jednak o tym, żeby zdobyć dwa pasy.

Podczas gali  UFC 294, która odbędzie się 21 października, do walki z Khamzatem Chimaevem stanie Kamaru Usman. Wygrany tego pojedynku ma dostać szansę walki o pas wagi średniej. Usman w rozmowie dla TMZ Sports przyznał, że marzy o dwóch tytułach, bo cały czas chce odzyskać utracony pas kategorii półśredniej.

To byłoby świetne – zdobyć pas wagi średniej, zejść niżej i zdobyć drugi tytuł. Chcę oba pasy! To byłoby niesamowite, bo nikt wcześniej tego nie zrobił, żeby najpierw pójść wyżej, zdobyć pas, a następnie zejść do niższej kategorii. To byłoby szalone.

Kamaru Usman jest byłym mistrzem wagi półśredniej UFC. Pas utracił w zeszłym roku w walce z Leonem Edwardsem. W marcu 2023 doszło do rewanżu, ale Usmana ponownie przegrał. Teraz Kamaru wróci więc do klatki po dwóch przegranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,875 komentarzy 2,872 polubień

Kamaru Usman, były czempion wagi półśredniej, cały czas ma mistrzowskie ambicje. Myśli jednak o tym, żeby zdobyć dwa pasy. Podczas gali UFC 294, która odbędzie się 21 października, do walki z Khamzatem Chimaevem stanie Kamaru Usman. Wygrany tego pojedynku ma dostać szansę walki o pas wagi średniej. Usman w rozmowie dla TMZ Sports przyznał, że […]

Odpowiedz polub

click to expand...