dominick cruz

Dominick Cruz, był mistrz UFC, chciałby w kolejnym boju zmierzyć z kimś z pierwszej piątki rankingu wagi koguciej lub z Henrym Cejudo.

Dominick Cruz znajduje się dziś na 7. miejscu wagi koguciej UFC. Cały czas jednak planuje piąć się w rankingu, aby móc ponownie zawalczyć o pas. W rozmowie dla The Schmo powiedział z kim chciałby się teraz bić.

Chcę iść do góry. Dajcie mi kogoś z pierwszej piątki. Dajcie mi Aldo, Petra Yana, Aljamaina Sterlinga. Wiecie co, dajcie mi rewanż z Cejudo, gdy w końcu on zbierze się do kupy. Jest mi to obojętne, mogę być pierwszym rywalem, z którym on się zmierzy po powrocie do klatki.

Dominick powiedział również, że jest gotów na powrót do rywalizacji.

Chcę zawalczyć w tym roku. Jestem gotowy. Cały czas trenuję. Chcę tylko zmierzyć się z kimś, kto jest nade mną w rankingu.

Dominick Cruz ostatni raz walczył w grudniu 2021 roku i pokonał wówczas Pedro Munhoza. Wcześniej pobił Caseya Kenneya i jest dziś po dwóch wygranych z rzędu. Przed tymi zwycięstwami Cruz miał w rekordzie dwie przegrane z rzędu. Pokonali go: Cody Garbrandt i Henry Cejudo.

Cruz ma za sobą 27 walk w zawodowym MMA, a dla UFC bije się od roku 2011.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Heavyweight

6,130 komentarzy 13,127 polubień

Swego czasu znakomity zawodnik, ale niestety kontuzje odcisnęły piętno na jego karierze. Jego tłumaczenia po walce z Cejudo to była jednak beka totalna.

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

UFC
Light Heavyweight

16,948 komentarzy 37,471 polubień

Zawodnik o najbardziej wąskich barkach w mma, to też jakieś osiągnięcie. Skurwiel jest tak wąski jak szpara dziewicy.

Odpowiedz polub