pena nunes

Julianna Peña, która jako pierwsza zawodniczka od wielu lat pokonała Amandę Nunes, chce w rewanżowym starciu udowodnić, że nie był to przypadek.

Julianna Peña, która podczas gali UFC 269 pokonała Amandę Nunes i odebrała jej mistrzowski pas, przyznaje, że zależy jej na tym, aby udowodnić ludziom, iż zwycięstwo nad Nunes nie było szczęśliwym trafem.

Obie zawodniczki zostały trenerkami kolejnej edycji programu The Ultimate Fighter i po zakończeniu show spotkają się ponownie w klatce.

Podczas niedawnego spotkania z mediami Julianna wyjaśniła skąd chęć drugiej walki z Nunes.

Gdy pokonasz zawodnika, który przez tyle lata dominował, to powinno wystarczyć, ale cały czas są niedowiarkowie, ludzie, którzy myślą, że to był przypadek. Chcę ich uciszyć.

Transmisja pierwszego z dwunastu odcinków programu TUF odbędzie się 3 maja na ESPN+. W programie udział weźmie 16 osób. Drużyny składać będą się z zawodników kategorii ciężkiej oraz z zawodniczek kategorii muszej. W programie udział weźmie m.in. brat Kamaru Usmana, Mohammed Usman czy 43-letni „Bobby Maximus”, który wziął udział w 2. edycji programu TUF.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

5,941 komentarzy 23,341 polubień

Nie uciszysz, Julka. Tym razem Amando wstanie z 2 dni wcześniej z kanapy i będzie koniec pieśni. Z chłopem nie wygrasz :fjedzia:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Bantamweight

8,255 komentarzy 18,510 polubień

Jak to kiedyś powiedział ktoś z KSW, "Kiedy pierwszy raz pokonasz legendę, wszyscy myślą że to był przypadek. Ale jeśli zrobisz to ponownie, to sam stajesz się legendą" :mamed: .
A tak na serio, to nie sądzę żeby Peña zrobiła to drugi raz. Nie żebym jej ujmował czy coś, ale Amanda chyba też nie była do końca sobą w tamtej walce

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of PLANET
PLANET

BAMMA
Welterweight

937 komentarzy 1,747 polubień

A tak na serio, to nie sądzę żeby Peña zrobiła to drugi raz. Nie żebym jej ujmował czy coś, ale Amand chyba też nie był do końca sobą w tamtej walce

Masz rację, to nie był ten sam chłop co zwykle

Odpowiedz 2 polubień