costa adesanya

Paulo Costa (MMA 13-0), który miał zmierzyć się w mistrzowskiej walce z Israelem Adesanyą (MMA 18-0), z powodu kontuzji będzie musiał dłużej poczekać na swoją szansę. Mimo przerwy od startów, nie jest za bardzo zadowolony z tego, że Adesanya ma zawalczyć teraz z Yoelem Romero (MMA 13-4).

Zobacz również: Israel Adesanya vs Yoel Romero w 2020 – Dana White potwierdza mistrzowską walkę w wadze średniej

W rozmowie dla serwisu Combate Costa porównał starcie z Adesanyą do walki z Uriah Hallem, którego znokautował w drugiej rundzie pojedynku.

Adesanya nie robi na mnie wrażenia. Walka z nim byłaby łatwiejsza niż starcie z Uriah Hallem. Walka z nim nie jest moim sportowym celem. Chcę się z nim bić bo za dużo gada. Chcę go pobić, bo to sprawa osobista.

Costa podobnie myśli wspominając walkę z Yoelem Romero, z którym wygrał w ostatnim boju.

Patrząc na walkę z perspektywy sportowej, myślę, że starcie z Romero było trudniejsze niż potencjalna walka z Adesanyą. Bez porównania.

34 KOMENTARZE

 1. Jak chce go pobić, bo to sprawa osobista, to niech się zaczai w krzakach i go jebnie bejsbolem w łeb od tyłu. Bo załatwianie spraw osobistych w oktagonie zwykle się kończy porażką.

 2. Jak chce go pobić, bo to sprawa osobista, to niech się zaczai w krzakach i go jebnie bejsbolem w łeb od tyłu. Bo załatwianie spraw osobistych w oktagonie zwykle się kończy porażką.

  On nie jest pizda i nie bije  ludzi z partyzanta

  Gdzie ty się kurwa urodziłeś?

 3. On nie jest pizda i nie bije  ludzi z partyzanta

  Gdzie ty się kurwa urodziłeś?

  Ale jak nie z partyzanta i bez sprzętu, to niby jak miałby go pobić?

  :razz:ociesznymirek:

  Za chujowy jest.

 4. Walka z nim byłaby łatwiejsza niż starcie z Uriah Hallem

  Już pisałem tu że Hall jest lepszym uderzaczem niż Kuntakinte, widze że myslimy podobnie, piona Paulo.:lol:

  I życze powodzenia bo drugiego takiego rozkurwiacza jak Costa to nie ma. Gośc w jedną minute wyprowadza więcej ciosów niż Adesanya wyprowadził przez cała swoja karierę.

 5. Romero Go zajebie pierszy

  Adesanya zakończy w koncu ten hype na Romero. Typ ma 43 lata i nie wygrał walki od 2018

 6. Adesanya zakończy w koncu ten hype na Romero. Typ ma 43 lata i nie wygrał walki od 2018

  *Wygrał dwie ostatnie walki 🙂

  Po za tym Yoel to bestia ostry gościu co nigdy nie odpuszcza i daje świetnie walki. Jak nie rozumiesz jego hype, zobacz jedna walkę to zrozumiesz. Najebal Costa i Roberta mając rozwalony bark. A po za tym nie boks, że tylko patrzy się na bilans. Wolę Romero co niby ma dwie porażki, niż gościa który kalkuluje dopycha do siatki przez 10 minut żeby tylko była ręką w górze

 7. *Wygrał dwie ostatnie walki 🙂

  Po za tym Yoel to bestia ostry gościu co nigdy nie odpuszcza i daje świetnie walki. Jak nie rozumiesz jego hype, zobacz jedna walkę to zrozumiesz. Najebal Costa i Roberta mając rozwalony bark. A po za tym nie boks, że tylko patrzy się na bilans. Wolę Romero co niby ma dwie porażki, niż gościa który kalkuluje dopycha do siatki przez 10 minut żeby tylko była ręką w górze

  Najebal Coste:DC:

 8. Adesanya nie robi na mnie wrażenia. Walka z nim byłaby łatwiejsza niż starcie z Uriah Hallem

  :waldeklaugh:

  Walka z tobą jest dla Israela łatwiejsza niż z kimkolwiek przedtem

 9. Jak chce go pobić, bo to sprawa osobista, to niech się zaczai w krzakach i go jebnie bejsbolem w łeb od tyłu. Bo załatwianie spraw osobistych w oktagonie zwykle się kończy porażką.

  Za czajenie sie w krzakach nie placa niestety.

 10. Za czajenie sie w krzakach nie placa niestety.

  To prawda ale sam powiedz jaka trzeba być ofiarą pęknietego kondona żeby na kogoś w krzakach z pałą czekać  :juanlaugh:typ rozjebal system albo sam z bunkra tak robi :waldeklaugh:

 11. To prawda ale sam powiedz jaka trzeba być ofiarą pęknietego kondona żeby na kogoś w krzakach z pałą czekać  :juanlaugh:typ rozjebal system albo sam z bunkra tak robi :waldeklaugh:

  Albo raczej jakim trzeba być pociesznym debilem, żeby z prostego zdania o Coście i jego osobistych rozterkach wnioskować, że autor tego zdania na kogoś w krzakach z bejsbolem czeka.

  :korwinlaugh:

 12. Albo raczej jakim trzeba być pociesznym debilem, żeby z prostego zdania o Coście i jego osobistych rozterkach wnioskować, że autor tego zdania na kogoś w krzakach z bejsbolem czeka.

  :korwinlaugh:

  raczej trzeba być frajerem żeby tak pisać myśleć i robić a na moje oko to Ty lewy jesteś jak nie wiem tu nie chodzi o to co Costa gadał tylko o to co Ty tam pierdzielisz na forum z reszta :olewam:razz:rosto na twoją jape

 13. raczej trzeba być frajerem żeby tak pisać myśleć i robić a na moje oko to Ty lewy jesteś jak nie wiem tu nie chodzi o to co Costa gadał tylko o to co Ty tam pierdzielisz na forum z reszta :olewam:razz:rosto na twoją jape

  Widzę, że musiałeś kilka razy przeczytać, żeby pojąć, że to o tobie, bo najpierw mi lajka dałeś.

  :razz:ociesznymirek:

 14. Widzę, że musiałeś kilka razy przeczytać, żeby pojąć, że to o tobie, bo najpierw mi lajka dałeś.

  :razz:ociesznymirek:

  :najmancoty: z resztą jebal Cię pies lamusie  szkoda słów na takiego lapsa i oderwij się od monitora bo Ci się resztka mózgu deformuje dziecino

 15. :najmancoty: z resztą jebal Cię pies lamusie  szkoda słów na takiego lapsa i oderwij się od monitora bo Ci się resztka mózgu deformuje dziecino

  PIKUŚRPK… Ty to pewnie jesteś siekamadafaka jak ten twój rpk ziom bonus?

  Wszystko wporzo mordeczko, ryju?

  :tellmemore:

 16. PIKUŚRPK… Ty to pewnie jesteś siekamadafaka jak ten twój rpk ziom bonus?

  Wszystko wporzo mordeczko, ryju?

  :tellmemore:

  Nie tam żaden madafaka raczej normalny typ nic poza tym

 17. Według mnie, Romero w walce z Israelem powinien postawić głównie na swoje zapasy. Jak dobrze taktycznie to rozegra to może stłamsić Adesanye

 18. Według mnie, Romero w walce z Israelem powinien postawić głównie na swoje zapasy. Jak dobrze taktycznie to rozegra to może stłamsić Adesanye

  Oczywiście to nasze tylko takie gadanie, ale na tego patyczaka robotę imo zrobiły by strzały na schaby. On fajnie się zasłania i ma dobre warunki do obron. Na ziemi z tymi długimi patykami też jest niebezpieczny, ale te schaby zawsze ma odkryte.

 19. Ani Romero, ani zagotowany Costa, yoel prawie nie używa zapasów ofensywnie, w stojce jest bez szans bo Israel przyjąć umie. Yoel to zajebisty atleta ale nie korzysta że swoich atutów inteligentnie. Costa jest za głupi żeby wygrać z Isrealem. Wiem, że to mało merytoryczny argument aczkolwiek prawdziwy.

 20. To prawda ale sam powiedz jaka trzeba być ofiarą pęknietego kondona żeby na kogoś w krzakach z pałą czekać  :juanlaugh:typ rozjebal system albo sam z bunkra tak robi :waldeklaugh:

  Mozna byc tez policjantem oni lubia nosic pale na wierzchu i po krzakach sie czaic

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.