Claudia Gadelha, która po niesamowitej walce podczas UFC Fight Night 117 przegrała z Jessicą Andrade, postanowiła zrobić sobie dłuższą przerwę od MMA. W trakcie spotkania z mediami w Brazylii, Gadelha powiedziała, że musi oderwać się na jakiś czas od walk.

Nie trenowałam od miesiąca i zaczynałam wariować. Próbowałam też nie oglądać walk, ale nie mogłam (śmiech). Poszła obejrzeć walkę Poliany Botelho, mojej przyjaciółki i znowu poczuła ekscytację. Powiedziałam sobie wówczas, że muszę to wyrzucić z mojej głowy. Chcę dać sobie czas, więcej czasu dla przyjaciół, ludzi, których kocham, dla rodziny. Chcę cieszyć się życiem, zbierać doświadczenia z ludźmi mi bliskimi. Bardzo potrzebuję tego czasu.

Gadelha powiedziała również kiedy planuje wrócić do MMA.

Mam zaplanowane wszystko aż do lutego. Będę podróżować z moimi rodzicami, którzy nigdy nie byli poza Brazylią. Zabiorę ich więc do USA i spełnię ich marzenia. Będę cieszyć się życiem, aż do lutego, a potem wrócę.

Claudia dodała również, że przez ostatnie jedenaście lat skupiła się całkowicie na swojej karierze i nie miała czasu dla bliskich. Teraz więc chce to zmienić.

1 KOMENTARZ

  1. Niewolnica Aśki, zmuszona do kombinowania 🙂 Jedyna szansa dla niej to 125 albo poczekać aż Asia pójdzie do 125. Typowy wieczny numer 2.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.