Chociaż o potencjalnym starciu pomiędzy Amandy Nunes i Cris Justino było przez pewien czas głośno, na razie nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższej przyszłości miało do niego dojść. Sama Nunes, która w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Raquel Pennington, w podcaście UFC Unfiltered powiedziała, że aktualnie skupia się na swojej kategorii wagowej.

Gdy pisałam do Dany White’a, że chcę walki z Cyborg, zrobiłam to ponieważ nie było nikogo z kim mogłabym walczyć w swojej wadze. Nie wiedziała nawet kiedy wrócę do oktagonu. Nie chciałam ponownie czekać długo na starcie, bo już kiedyś byłam w takiej sytuacji. Teraz jednak jest Rocky Pennington i jest jeszcze Ketlen Vieira. Czuję więc, że moja kategoria wagowa zaczyna się rozwijać. Starcie z Rocky to mój kolejny krok, a potem chciałabym na pewno zawalczyć z Ketlen.

Nunes powiedziała również, że do ewentualnego starcia z Cyborg jeszcze daleka droga.

Podpisanie kontraktu na tę walkę musi mieć sens dla każdej z nas. Nie mam nic do Cris. Ona mówi, że Brazylijki nie powinny z sobą walczyć. Jednak gdy zostajesz zawodowym fighterem, chcesz być najlepszy i musisz bić się z najlepszymi. To nic osobistego, ale mam wrażenie, że wiele spraw musi się ułożyć zanim do tej walki dojdzie, a ja nie chcę czekać. Zobaczymy co się wydarzy.

5 KOMENTARZE

  1. pierdolenie o Szopenie, czyli tłumacząc na polski: obie Panie wolą łatwe przeciwniczki i łatwy hajs, Nunes jakąś Pennington, która nie walczyła przez 1,5 roku a Cyborg kolejną debiutantkę z Invicty

  2. pierdolenie o Szopenie, czyli tłumacząc na polski: obie Panie wolą łatwe przeciwniczki i łatwy hajs, Nunes jakąś Pennington, która nie walczyła przez 1,5 roku a Cyborg kolejną debiutantkę z Invicty

    Nie do końca, Nunes jednak nalegała na tę walkę. To cyborg odpychał wszystkie oferty mamrocząc coś basem, że chce bić pretendentkę z bilansem kariery 3-0. Nunes zdała sobie sprawę, że pan cyborg będzie unikał tego starcia, a Amanda nie chce złego PR robić koledze po fachu.

  3. Nie do końca, Nunes jednak nalegała na tę walkę. To cyborg odpychał wszystkie oferty mamrocząc coś basem, że chce bić pretendentkę z bilansem kariery 3-0. Nunes zdała sobie sprawę, że pan cyborg będzie unikał tego starcia, a Amanda nie chce złego PR robić koledze po fachu.

    Może i tak, ale zestawienie Nunes-Pennington jest depresyjne. Z drugiej strony nie dziwię się Nunes, bo Cyborg cwaniakowała, że chce walczyć na UFC 226, co oznaczało, że Nunes nie zdąży się przygotowac do takiej walki, Cyborg miałby czas od UFC 222 do UFC 226, czyli 4 miechy, a nawet się nie spociła przeciwko tej ruskiej. Nunes natomiast walczy z Pennington,której raczej nie skończy w pierwszej rundzie i jest bardziej wymagającą przeciwniczką niż ta cała ruska dla Cyborga. Nunes miałaby 2 miesiące na zrobienie obozu, przygotowowanie się do walki w kategorii wyżej (masa, cykle , hehe itd.) i jeszcze musiałyby to promować, więc tym sposobem tego starcia nie będzie, i tak zgadzam się, ze Cyborg tego unika.

  4. Może i tak, ale zestawienie Nunes-Pennington jest depresyjne. Z drugiej strony nie dziwię się Nunes, bo Cyborg cwaniakowała, że chce walczyć na UFC 226, co oznaczało, że Nunes nie zdąży się przygotowac do takiej walki, Cyborg miałby czas od UFC 222 do UFC 226, czyli 4 miechy, a nawet się nie spociła przeciwko tej ruskiej. Nunes natomiast walczy z Pennington,której raczej nie skończy w pierwszej rundzie i jest bardziej wymagającą przeciwniczką niż ta cała ruska dla Cyborga. Nunes miałaby 2 miesiące na zrobienie obozu, przygotowowanie się do walki w kategorii wyżej (masa, cykle , hehe itd.) i jeszcze musiałyby to promować, więc tym sposobem tego starcia nie będzie, i tak zgadzam się, ze Cyborg tego unika.

    No jest, ale co zrobisz, jak cyborgowa nie zechce to do walki nie dojdzie, łysa pała była za i pewnie naciskał lecz nic to nie dało.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.