Charles Oliveira, który podczas nadchodzącej gali UFC w Brazylii zmierzy się z Davidem Teymurem, ma za sobą świetny rok – walczył trzy razy i trzy razy poddawał swoich rywali. Brazylijczyk chciałby walczyć jednak jeszcze częściej, o czym powiedział w rozmowie dla serwisu MMA Fighting.

Chcę żeby to trwało, chcę utrzymać rytm. O to właśnie poprosili UFC mój menadżer i trenerzy. Jeśli Bóg mnie pobłogosławi będę wygrywał dalej, szybko poddawał rywali i wychodził ze starć bez kontuzji. To natomiast da mi możliwość jeszcze częstszego walczenia. W zeszłym roku walczyłem trzy razy, w tym roku może uda się stoczyć cztery, pięć lub więcej walk. Nastał czas nowego Charlesa, to jego era.

Mówiąc natomiast o swoim rywalu, podkreślił że ma zamiar pokazać swoje umiejętności stójkowe, ale ostatecznie zapewne będzie próbował przenieść walkę do parteru.

To będzie starcie dwóch stylów. On będzie chciał unikać parteru, a ja będę chciał go tam sprowadzić. Zawsze będę o jeden krok przed nim. Nie wiem kto będzie następny, ale chcę żeby kolejne starcie prowadziło mnie do celu jakim jest pas mistrzowski.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.