michael chandler

Michael Chandler cały czas czeka na walkę z Conorem McGregorem i wierzy, że do niej dojdzie. Gdyby jednak musiał walczyć z innym rywalem, to chciałby zmierzyć się z Nate’em Diazem.

Michael Chandler od miesięcy czeka na walkę z Conorem McGregorem, z którym miał zmierzyć się po emisji programu The Ultimate Fighter. Cały czas nie wiadomo, czy faktycznie do tego starcia dojdzie, ale Chandler w programie The MMA Hour powiedział, iż wierzy, że tak będzie. Ostatecznie jednak ma w głowie pomysł na innego rywala, z którym mógłby się bić.

Czasami zastanawiam się nad tym, czy Conor nas nie trolluje zapowiadając swój powrót. Zastanawiam się, czy on nadal jest prawdziwym fighterem? Na pewno prawdziwym wojownikiem jest Nate Diaz. Oczywiści przy takim zestawieniu ludzie będą pytać o moje mistrzowskie ambicji itd. Diaz jest jednak zawodnikiem, z którym zawsze chciałem zawalczyć. Nie chodzi o to, że go nie lubię, ale o to, że bardzo go szanuję. Myślę, że to byłoby świetne zestawienie.

Nate Diaz ostatni raz walczył podczas gali UFC 279, która odbyła się we wrześniu 2022 roku i pokonał Tony’ego Fergusona. Po tej walce Diaz zdecydował się zakończyć współpracę z UFC. Nate Diaz ma na swoim koncie ponad 30 zawodowych walk. Do UFC wszedł z programu The Ultimate Fighter. Dla organizacji bije się od roku 2007. W oktagonie stoczył 27 pojedynków.

Michael Chandler to były mistrz Bellatora i były pretendent do tytułu wagi lekkiej UFC. W ostatnim boju dla UFC został pobity przez Dustina Poiriera. Wcześniej Michael pokonał Tony’ego Fergusona i przegrał z Justinem Gaethje. Przed tym starciem Chandlera pokonał Charles Oliveira w walce o pas. Debiutują w UFC Chandler znokautował Dana Hookera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,867 komentarzy 2,866 polubień

Michael Chandler cały czas czeka na walkę z Conorem McGregorem i wierzy, że do niej dojdzie. Gdyby jednak musiał walczyć z innym rywalem, to chciałby zmierzyć się z Nate’em Diazem. Michael Chandler od miesięcy czeka na walkę z Conorem McGregorem, z którym miał zmierzyć się po emisji programu The Ultimate Fighter. Cały czas nie wiadomo, […]

Odpowiedz polub

click to expand...