Organizacja UFC postanowiła przypomnieć fanom jedną z najlepszych walk roku 2022, czyli starcie Michaela Chandlera z Dustinem Poirierem.

Podczas gali UFC 281 w Nowym Jorku, która odbyła się w listopadzie 2022 roku, doszło do starcie Dustina Poiriera z Michaelem Chandlerem. Pojedynek ten został wybrany najlepszą walką wieczoru gali UFC 281 i znalazł się też wśród pięciu walk nominowanych do najlepszych starć roku 2022 w UFC.

Dustin Poirier powróci do klatki już 29 lipca podczas gali w Salt Lake City i zmierzy się z Justinem Gaethje. Na szali tego pojedynku będzie znajdował się pas BMF, czyli czyli specjalny tytuł dla „Największego Skur**na w MMA”.

W swoim ostatnim boju Dustin Poirier zmierzył się z Michaelem Chandlerem i pokonał go przez poddanie w trzeciej rundzie. Wcześniej Dustin zawalczył z Charlesem Oliveirą w starciu o pas i przegrał. Przed tym pojedynkiem był na fali trzech zwycięstw z rzędu. Dwa razy pokonał Conora McGregora i raz Dana Hookera.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

messifc

KSW
Heavyweight

6,046 komentarzy 11,822 polubień
H
HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight

12,398 komentarzy 23,866 polubień

Z Porierem są praktycznie zawsze walki roku. Z Hookerem tez była wojna na wyniszczenie. BMF jak się patrzy :boss:

Odpowiedz 6 polubień

Lukasyno

Brutaal
Heavyweight

627 komentarzy 1,295 polubień

Mam nadzieje że Poirer ubije Gejcziego, ale mistrzem już nie bedzie Islam ma za mocne zapasy, a Poirier ma bardzo słabiutkie zapasy I przede wszystkim obrone obaleń

Odpowiedz polub

Bolesław

WSOF
Heavyweight

3,585 komentarzy 6,957 polubień

Świetna walka, ale Soirier niestety wygrał

Odpowiedz polub

Komentator Internetu

KSW
Light Heavyweight

5,716 komentarzy 11,762 polubień

Jeden z najtwardszych zawodników w UFC. Natomiast dopóki pas ma Makhachev to raczej marne są szanse Dustina bo nie czarujmy się ale o ile w stójce jest świetny to jego parter nie bardzo może przeciwstawić się temu, który posiada Makhachev.

Odpowiedz 4 polubień

Jeff

KSW
Middleweight

5,555 komentarzy 20,623 polubień

Cudowna bitka :bleed:

Odpowiedz polub