Michael Chandler, pretendent do pasa wagi lekkiej, uważa że to na Dustinie Poirierze będzie spoczywać większa presja w trzeciej walce z Conorem McGregorem.

Dustin Poirier jest byłym tymczasowym mistrzem organizacji UFC. Podczas niedawnej gali UFC 257 Dustin Poirier zrewanżował się Conorowi McGregorowi za przegraną sprzed lat – znokautował go w drugiej rundzie starcia. Teraz natomiast szykuje się do trzeciego boju z Conorem.

Poirier wybierając trzecią walkę z Conorem zrezygnował ze starcia mistrzowskiego o pas wagi lekkiej i to według Chandlera ma być powodem, dla którego na Dustinie będzie ciążyła większa presja.

Teraz obaj – Conor i Dustin – mają po jedynym zwycięstwie. Następnego pojedynku Poirier nie może przegrać. On przecież odpuścił walkę o pas, aby móc bić się z Conorem. Przez to na jego barkach będzie ciążyć ogromna presja, bo jak przegra, to walka o pas ponownie się oddali na jakiś czas.

Chandler dodał też, że Conor w trzecim boju z Poirierem może okazać się dużo niebezpieczniejszy niż poprzednio, bo jest zawodnikiem, który po każdej przegranej wraca do klatki w znacznie lepszym stylu i świetnie odrabia zadanie domowe po porażkach.

Do trzeciej walki Poiriera z McGregorem ma dojść 10 lipca. Dustin mimo walki z Conorem Porier cały czas oczywiście nie rezygnuje z ambicji mistrzowskich i liczy, że w przyszłości zasiądzie na tronie wagi lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

G
Guest

Chandler byłby dobrym komentatorem

Odpowiedz polub

Avatar of moriox
moriox

Jungle Fight
Light Heavyweight

412 komentarzy 262 polubień

Chandler już mnie leczy. Sztywna gadka tępaka bez polotu i poczucia humoru. Jak będzie wygrywał będą artykuły o jego tępych stwierdzeniach. Fuj...

Odpowiedz polub