Michael Chandler w kolejnym pojedynku ma zmierzyć się z Conorem McGregorem. Amerykanin jest zdania, że Irlandczyk poddaje się w walkach, gdy tylko zaczyna się na niego wywierać presję.

Walka Conora McGregora z Michaelem Chandlerem cały czas nie została oficjalnie potwierdzona. Irlandczyk zapowiedział jednak niedawno, że starcie odbędzie się w sierpniu i że dojdzie do niego w kategorii do 185 funtów. Michael Chandler wierzy, że do pojedynku dojdzie, a w programie Bussin with the Boys przedstawił swoje spojrzenie na postać McGregora.

Conor jest gościem, który poddaje się w walce, szczególnie, gdy ktoś wywiera na nim presję. Tak było w walce z Mayweatherem, z Diazem, z Khabibem i Poirierem. Gość, który myśli, że jest samcem alfa nie lubi, gdy jest poddawany presji.

Chandler jest też pewny wygranej w walce z Irlandczykiem.

W naszej walce Conor też się podda. Zrobi to w drugiej rundzie. Wywrę na nim presję, trafię go mocnymi ciosami. Być może on mnie też trafi, ale nie będzie tak szybki jak niegdyś, nie będzie miał takiego wyczucia czasu.

Chandler dodał również, że być może w walce skorzysta również ze swoich umiejętności zapaśniczych.

Do walki Conora McGregora z Michaelem Chandlerem ma dojść 29 czerwca. Panowie w zeszłym roku rywalizowali z sobą w programie The Ultimate Fighter. Po telewizyjnym show mieli stoczyć pojedynek, ale do dziś do walki nie doszło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,998 komentarzy 3,072 polubień

Michael Chandler w kolejnym pojedynku ma zmierzyć się z Conorem McGregorem. Amerykanin jest zdania, że Irlandczyk poddaje się w walkach, gdy tylko zaczyna się na niego wywierać presję. Walka Conora McGregora z Michaelem Chandlerem cały czas nie została oficjalnie potwierdzona. Irlandczyk zapowiedział jednak niedawno, że starcie odbędzie się w sierpniu i że dojdzie do niego […]

Odpowiedz polub

click to expand...