israel adesanya

Chael Sonnen, były zawodnik UFC, a dziś komentator sportowy, jest zdania, że Israel Adesanya ma powrócić do oktagonu na gali UFC 300. Były mistrz miałby wówczas zmierzyć się z wygranym walki Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem.

Israel Adesanya, były mistrz UFC wagi półśredniej, w ostatniej walce utracił pas na rzecz Seana Stricklanda. Po tym pojedynku Israel zapowiedział długą przerwę od startów, ale niedawno przyznał, że był to żart i niedługo ponownie pojawi się w klatce. Chael Sonnen jest przekonany, że ma to związek ze zbliżającą się galą UFC 300, o czym powiedział w materiale zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube.

Powodem, dla którego walka Stricklanda z Du Plessisem zostanie teraz rozegrana, jest to, że zwycięzca ma zmierzyć się z Izzym na gali UFC 300. Nie zostało to jeszcze klepnięte, co bardzo wyraźnie podkreślam, ale jest to kusząca opcja.

9 września w Australii podczas gali UFC 293 Israel Adesanya stanął do walki w obronie tytułu przeciwko Seanowi Stricklandowi i przegrał pojedynek na pełnym dystansie. Strickland zasiadł na tronie wagi średniej i w walce z Du Plesissem stanie do pierwszej obrony pasa. Do pojedynku dojdzie 20 stycznia podczas gali UFC 297.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,971 komentarzy 3,024 polubień

Chael Sonnen, były zawodnik UFC, a dziś komentator sportowy, jest zdania, że Israel Adesanya ma powrócić do oktagonu na gali UFC 300. Były mistrz miałby wówczas zmierzyć się z wygranym walki Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem. Israel Adesanya, były mistrz UFC wagi półśredniej, w ostatniej walce utracił pas na rzecz Seana Stricklanda. Po tym […]

Odpowiedz polub

click to expand...