mutante

Cezar Ferreira podjął decyzję o zejściu do niższej kategorii wagowej. Kolejną walkę stoczy w limicie dywizji półśredniej. Informację przekazało MMAFighing.

„Mutante” (MMA 8-4) jest zwycięzcą The Ultimate Fighter: Brazil 1. Od czasu gdy na gali UFC 147 zwyciężył jednogłośną decyzją z Sergio Moraesem, w organizacji Dany White’a i braci Fertitta stoczył pięć walk, z których dwie przegrał. Ostatni pojedynek dla Ultimate Fighting Championship nie skończył się dobrym rezultatem dla 30-letniego Brazylijczyka. Ferriera został znokautowany przez Sama Alveya w lutym na gali UFC Fight Night: Bigfoot vs. Mir.

6 KOMENTARZE

  1. Jakim cudem ten koń spali tę mięśnie, na średnią jest dość ogromny. Całe szczęście w WW też mocno biją 😉

  2. Jak dla mnie to słaba decyzja. Za którymś razem wyglądał jakby te 185 sprawiało mu problem a teraz będzie schodzić jeszcze niżej?

  3. To w ogóle nie jest zawodnik na UFC. Mutante powinien poszukać sobie innej organizacji. Prędzej czy później Łysy mu podziękuje.

  4. on jest wielki jak na 185, a co dopiero będzie w 170 ale wierzę, że odstawił pewne brazylijskie specyfiki. na ważeniu z Alveyem wyglądał całkowicie inaczej niż zawsze. zdjęcia wysyłałem @Bolt nawet i widać róznicę meega.

    Cezar teraz wypowiada się jaki to będzie easy cut, w 185 wyglądał tak:

    [​IMG]

    #prettyshredded

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.