Donald Cerrone

Donald Cerrone, który podczas gali UFC 249 został pokonany przez Anthony’ego Pettisa, ma za sobą cztery przegrane z rzędu. Teraz, podczas nadchodzącego wydarzenia w Las Vegas, będzie próbował powrócić na drogę zwycięstw i pokonać Niko Price’a.

Jak sam powiedział w mediach społecznościowych, wychodzi kolejny raz do walki robiąc to dla siebie samego.

Ta walka jest dla mnie. Nie dbam o to co ludzie wygadują w sieci. Tu chodzi o mnie, wejście do klatki i zabawę.

Cerrone, który jest znany ze swoich świetnych umiejętności stójkowych i umiejętności kończenia walk przed czasem i tym razem też chce wygrać w efektowny sposób.

W walce z Niko będę szukał skończenia. To jest mój plan na walkę.

Donald Cerrone ma za sobą bogatą historię w organizacji UFC. Jest rekordzistą pod względem skończeń przed czasem (16) i bonusów po walce (18). Ma też na swoim koncie rekordową ilość zwycięstw w oktagonie UFC (23).

Tuż przed nadchodzącą walką Donalda organizacja UFC postanowiła przypomnieć fanom najciekawsze akcje w wykonaniu „Kowboja”.

6 KOMENTARZE

  1. Nie dbam o to co ludzie wygadują w sieci.

    No jak sie zostało tak sowicie wynagrodzonym przez McGregora to wiadomo, nie trzeba sie przejmowac cudzymi opiniami. Ale wydaje mi sie że Donkiem tez już sie nikt nie przejmuje.

  2. Donek wpadł już na tą półkę w UFC na której stoją Maurycy Rua czy Anderson S. – miło że Jeszce mu sie chce ale jakby mu sie nie chciało to nic sie nie stanie.

  3. Cerrone w półtora roku postarzał się o dziesięć lat. Jedyne skończenie, jakiego powinien szukać, to skończenie własnej kariery.

    No chyba, że znowu zaskoczy wszystkich i wygra ze 4 walki z rzędu, ale szczerze wątpię.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.