Cerrone i Gaethje UFC

Już w nadchodzący weekend dojdzie do starcia Justina Gaetheje (MMA 20-2) z Donaldem Cerrone (MMA 36-12). W trakcie rozmowy z mediami przed galą w Vancouver, Cerrone odniósł się do słów Geathjego, który mówił wcześniej, że został w młodości znokautowany na treningu przez „Kowboja”.

Dziwię się, że on sam o tym wspomniał. Pamiętajmy jednak, że trening to nie walka. To musiał być jakiś przypadkowy cios. Nie pamiętam.  Zresztą, to było tak wiele lat temu. On teraz jest zupełnie innym zawodnikiem, a nasza walka będzie taka, na jaką wszyscy liczą.

Cerrone został zapytany też o to, czy liczy na walką o pas.

Po tym jak pokonam Geathjego nie będzie nikogo innego. Nie ma nikogo innego przede mną, jednak chciałbym walczyć już w grudniu. Muszę też zrobić małą przerwę od kategorii 155 funtów i iść do 170. Zobaczymy.

Cerrone i Gaethje zmierzą się ze sobą 14 września na gali UFC on ESPN+ 16 w Vancouver.

5 KOMENTARZE

  1. Fajna walka, sam nie wiem Gaethje raczej ogarnie. ale to MMA, Kowboj może mieć swój dzień.

    kategorii 155 funtów i iść do 170

    Mam wrażenie, że Cerrone dużo lepiej radzi sobie w lekkiej niż w półśredniej. Jakby wygrał to trochę bez sensu żeby skakał wyżej. Jeśli wygra.

  2. Ciekawe jak będzie wyglądał na tle Gejczi. Bo na tle Ferga wyglądał jak cipka. Mam wrażenie że zleje Gejczego. Bez kitu.

  3. Obaj zawodnicy to charakternego typy których lubię więc ciężko kibicować jednej ze stron, chuj niech wygra lepszy po krwawej efektownej jatce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.