dern

Mackenzie Dern w kolejnym boju dla UFC ma zawalczyć z Yan Xiaonan i zapowiada, że chce wygrać przez poddanie już w pierwszej rundzie.

Podczas nadchodzącej gali UFC Vegas 61, która odbędzie się w najbliższy weekend, Mackenzie Dern zawalczy w starciu wieczoru z Yan Xiaonan. Przed nadchodzącym pojedynkiem Dern w rozmowie dla Just Scrap Radio powiedziała.

Yan wraca po dwóch przegranych. Ciężko pracuje nad obroną obaleń i walką w parterze, ale jej celem jest walka w stójce. To zdecydowanie nie będzie łatwy pojedynek. Cieszę się, że to będzie pięciorundowe starcie wieczoru gali, jednak ostatecznie celem jest zakończenie walki w pierwszej rundzie.

Dern dodała też, że liczy na zwycięstwo przez poddanie.

Myślę, że wygram przez poddanie. Celem jest zdobycie tego zwycięstwa tak szybko, jak to tylko możliwe.

Mackenzie Dern zajmuje dziś piąte miejsce rankingu najlepszych zawodniczek wagi słomkowej UFC. Yan Xiaonan jest tuż za nią, na miejscu szóstym.

Mackenzie Dern ma za sobą dziewięć pojedynków w UFC. W całej karierze przegrała dwa razy. Za pierwszym razem pokonała ją Amanda Ribas. Od tamtej pory wygrała cztery starcia z rzędu i doszła do walki z Mariną Rodriguez, ale musiała uznać jej wyższość w klatce. W ostatnim boju pokonała Tecia Torres.

Xiaonan Yan walczy dla UFC od roku 2017. W tym czasie stoczyła osiem pojedynków, z których sześć wygrała. Aktualnie Chinka jest po dwóch przegranych z rzędu. W klatce musiała uznać wyższość Mariny Rodriguez i Carli Esparzy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Lorenzo Lamas
Lorenzo Lamas

Shark Fights
Light Heavyweight

1,305 komentarzy 2,476 polubień

Walka walką ale prawdziwe pytanie brzmi: kiedy zobaczę Cię na OnlyFans???? :crazy:

Odpowiedz polub

Avatar of Dijaz
Dijaz

M-1 Global
Featherweight

3,604 komentarzy 7,140 polubień

Nie ma lepszych zdjęć? Przecież nikt tu nie wchodzi poczytać.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,184 komentarzy 74,923 polubień