Henry Cejudo, były mistrz UFC, jest zdania, że Islam Makhachev poradziłby sobie lepiej w walce z Leonem Edwardsem niż Colby Covington. Zdaniem Cejudo Makhachev wygrałby ten pojedynek.

Islam Makhachev, mistrz UFC wagi lekkiej, jest otwarty na to, aby zawalczyć o pas mistrzowski wagi półśredniej. Aktualnie w tej kategorii wagowej czempionem jest Leon Edwards, który 16 grudnia w Las Vegas pokonał Colby’ego Covingtona. Henry Cejudo w materiale zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTub porównał Covingtona z Makhachevem.

Islam Makhachev jest innym zapaśnikiem. Jest bardzo zdyscyplinowany, a jego czyny mówią więcej niż jego słowa. Edwards walczy z każdym tak samo. Widujemy zawodników takich jak Israel Adesanya, którzy są jednowymiarowi. Zawodnicy, z którym najtrudniej się walczy dysponują innymi rodzajami broń niż tylko stójką. W tej walce stawiałbym na jedynego w swoim rodzaju Islama Makhacheva, Dagestański Koszmar. Moim zdaniem jest zbyt mocny i stylistycznie pasuje do tej walki, a dodatkowo zrobiłby znacznie lepiej to, co powinien był robić Colby.

Islam Makhachev jest na fali trzynastu wygranych z rzędu. W całej karierze przegrał tylko raz, a 24 razy wychodził z klatki jako tryumfator. Jeszcze przed ostatnią walką z Volkanovskim Makhachev mówił o tym, że chciałby spróbować swoich sił w kategorii półśredniej. Islam dodawał jednak, że ostatecznie to UFC zdecyduje o kolejnym rywalu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,014 polubień

Henry Cejudo, były mistrz UFC, jest zdania, że Islam Makhachev poradziłby sobie lepiej w walce z Leonem Edwardsem niż Colby Covington. Zdaniem Cejudo Makhachev wygrałby ten pojedynek. Islam Makhachev, mistrz UFC wagi lekkiej, jest otwarty na to, aby zawalczyć o pas mistrzowski wagi półśredniej. Aktualnie w tej kategorii wagowej czempionem jest Leon Edwards, który 16 […]

Odpowiedz polub

click to expand...