mcgregor edwards

Henry Cejudo, były podwójny mistrz UFC, jest zdania, że Michael Chandler może być dla Conora McGregora trudniejszym rywalem niż np. Leon Edwards, mistrz UFC wagi półśredniej.

Michael Chandler i Conor McGregor będą rywalizować jako trenerzy w programie The Ultimate Fighter, a najpewniej pod koniec roku zmierzą się z sobą w oktagonie. Mówiąc o tym zestawieniu w rozmowie na swoim kanale Henry Cejudo stwierdził, że lepszym rywalem dla McGregora były Leon Edwards.

Myślę, że w walce z Leonem Edwardsem Conor miałby większe szanse niż w starciu z Chandlerem. Michael może chcieć zastosować w walce swoje zapasy. Może wykorzystać w walce swoje świetne umiejętności zapaśnicze. Leon natomiast jest uparty i zapewne chciałby rywalizować walcząc w stójce. Oczywiście Leon nadal miałby szanse na pobicie Conora, ale porównując te zestawienia, Conor miałby większe szanse na zwycięstwo w starciu z Edwardsem.

Conor McGregor to były podwójny mistrz UFC. Irlandczyk nie walczył od czerwca 2021 roku, a w ciągu ostatnich sześciu lat stoczył cztery walki w MMA i tylko jedną wygrał. W ostatnim pojedynku przegrał z Dustinem Poirierem.

Leon Edwards od roku 2016 pozostaje niepokonany. Anglik w swojej karierze mierzył się z m.in. Donaldem Cerrone, Gunnarem Nelsonem, Rafaelem dos Anjosem czy Vicente Luque, a w ostatnim boju po raz drugi pokonał Kamaru Usmana, któremu odebrał mistrzowski tytuł.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

matteo messina denaro

Oplot Challenge
Welterweight

40 komentarzy 90 polubień

ma to sens, ale chandler oddał logikę za bycie almost most entertainment więc będzie musiał przyjąć KO na klatuwe jak sobie sam wymarzył :juanlaugh:

Odpowiedz polub

WaszkaOG

ONE FC
Lightweight

2,398 komentarzy 6,662 polubień

Trochę Heniu pierdolisz głupoty.
Leon też ma przyzwoite zapasy i przede wszytskim walczy spokojnie, z chłodną głową.
Jeśli uznałby, że warto użyć graplingu to by użył (w stójce też by Conora porobił).
Majkel za to jak uzna, że trzeba iść w zapasy to moze zamiast nich użyć np salta w tył albo jakiegoś latającego kopnięcia 3 metry od Conora.

Odpowiedz 5 polubień

F
Faryzejusz

ONE FC
Lightweight

2,368 komentarzy 4,764 polubień

Chuja prawda. Edwards jest dużo wyższy i ma ten sam zasięg. Może walczy nudno w chuj ale jest skuteczny do bólu i ma niezłą stójkę. Chandler jest mały i za każdym razem chce pokazać, że może się pizgać z każdym w stójce. Gdyby Majkel konsekwentnie używał zapasów w swoich walkach to zgodziłbym się z Cejudo. Ale w tym momencie Chandler jest skrojony pod Conora.

Odpowiedz 5 polubień

Lukasyno

Brutaal
Featherweight

481 komentarzy 977 polubień

ma to sens, ale chandler oddał logikę za bycie almost most entertainment więc będzie musiał przyjąć KO na klatuwe jak sobie sam wymarzył :juanlaugh:

Ale jednak w walce z Dustinem stosował zapasy I szło mu całkiem całkiem

Odpowiedz polub

L
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,508 komentarzy 19,449 polubień

Na wpierdol miałby większe szanse :antonio:

Odpowiedz polub

Arczi1990

Maximum FC
Middleweight

1,606 komentarzy 2,869 polubień

Ciężko się z Heniem zgodzić

Odpowiedz polub

Duszek

Jungle Fight
Welterweight

333 komentarzy 361 polubień

Na wstecznym Leon jest skuteczny a rudy zmuszony do ataku swoim ego robi to hujawo i dostaje w beret. Sam jest wsteczniakiem i w real walce nie o złote gacie, by sie czaili poł h aż końcu by sie im znudziło i rozeszli jeden do domu drugi do baru.

Odpowiedz 1 Like

AldoRaine

Jungle Fight
Featherweight

253 komentarzy 1,288 polubień

Też śmiem się z Cejudo w tej kwestii nie zgadzać. Edwards w porównaniu z Chandlerem dysponuje lepszymi warunkami fizyczymi, lepszą kondycją, jest bardziej poukładany w stójce, ma mocniejszą szczękę i jest mniej rozbity, ma wyższe fight IQ. Chandler ma po swojej stronie eksplozywność na pół rundy i lepsze ofensywne zapasy, z których nie skorzysta.
O ile Chandler jakieś tam szanse na wygraną z Conorem ma, tak Edwards by go raczej skończył nawet przed czasem.

Odpowiedz 2 polubień

Bolesław

ONE FC
Flyweight

2,201 komentarzy 4,096 polubień

Ja powiem tyle krul pokonałby obydwu

Odpowiedz polub

bassline9

Maximum FC
Heavyweight

1,746 komentarzy 3,781 polubień

Ja powiem że krul ma szanse dostać wpierdol od obu, tyle że od nikogo na 99%.

Odpowiedz polub