Belal Muhammad nie może doczekać się walki o mistrzowski tytuł i być może to właśnie on będzie kolejnym rywalem Leona Edwardsa, czempiona wagi półśredniej. Henry Cejudo, były mistrz UFC, jest zdania, że od pierwszej walki z Edwardsem to Muhammad bardziej rozwinął swoje fighterskie umiejętności.

Belal Muhammad walczył z Leonem Edwardsem w marcu roku 2021. Starcie nie zostało jednak rozstrzygnięte ponieważ Edwards trafił Belala palcem w oko i ten nie mógł kontynuować pojedynku. Teraz panowie mogą zmierzyć się ponownie i zdaniem Henry’ego Cejudo to Belal ma większe szanse na wygraną, o czym powiedział w nagraniu zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube.

Moim zdaniem od ich pierwszej walki obaj się rozwinęli i stali się lepsi, ale jeśli miałbym wskazać jednego, który dokonał większej ewolucji, to byłby nim Belal Muhammad. On stał się zdecydowanie lepszy. Może nie dysponuje świetną techniką jak Leon, świetnymi kopnięciami i atakami kolanami, które są niezwykle niebezpieczne. Potrafi jednak idealnie mieszać style. Wie kiedy zmieniać płaszczyznę, wie kiedy zaatakować. Wie kiedy wywierać presję, bo rywal jest zmęczony.

Od czasu walki z Edwardsem Belal stoczył pięć pojedynków i wszystkie wygrał. Od 2019 roku Muhammad pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dziewięć pojedynków.

Leon Edwards ostatni raz walczył podczas gali UFC 296. 16 grudnia w Las Vegas pokonał Colby’ego Covingtona i po raz drugi obronił tytuł swojej kategorii wagowej. Anglik od roku 2016 pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał dwanaście walk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,976 komentarzy 3,040 polubień

Belal Muhammad nie może doczekać się walki o mistrzowski tytuł i być może to właśnie on będzie kolejnym rywalem Leona Edwardsa, czempiona wagi półśredniej. Henry Cejudo, były mistrz UFC, jest zdania, że od pierwszej walki z Edwardsem to Muhammad bardziej rozwinął swoje fighterskie umiejętności. Belal Muhammad walczył z Leonem Edwardsem w marcu roku 2021. Starcie […]

Odpowiedz polub

click to expand...