jared cannonier

Jared Cannonier jest zdania, że utrata tytułu mistrzowskiego przez Israela Adesanyę sprawiła, iż łatwiej będzie innym zawodnikom spróbować ponownie zawalczyć o pas.

Israel Adesanya w ostatnich latach pokonywał wszystkich pretendentów do pasa. W ostatnim boju musiał jednak uznać wyższość Alexa Pereiry i utracił tytuł. Taka sytuacja zdaniem Jareda Cannonier, który w tym roku przegrał z Adesanyą, jest dobrym rozwiązaniem dla zawodników liczących na to, żeby ponownie spróbować swoich sił w walce o tytuł. Będąc gościem programu The MMA Hour Cannonier stwierdził:

Nie powiedziałbym, że ta przegrana była czymś dobrym w kontekście mojej osoby. Nie było tak, że się nią cieszyłem. Nie miałem do tego wydarzenia emocjonalnego stosunku. Po prostu patrząc logicznie, trzeba dostrzec to, że przegrana Israela zwiększy zainteresowanie naszą kategorią wagową, a nie tylko samym Israelem. Ostatecznie więc jest to dla nas dobre. Będziemy mieli większą szansę na walkę o pas. Trudniej byłoby dostać rewanż, gdyby to Israel nadal zasiadał na tronie.

Cannonier zajmuje obecnie trzecie miejsce w rankingu wagi średniej UFC. Jared bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie stoczył 15 pojedynków i wygrał 9. W ostatnim pojedynku pokonał Seana Stricklanda. Wcześniej Jared zmierzył się z ówczesnym mistrzem Israelem Adesanyą i przegrał z nim na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Warszawski Antek
Warszawski Antek

Bellator
Lightweight

4,230 komentarzy 21,644 polubień

Jak będziesz dawał takie walki jak ostatnio, to nie wróżę zwiększenia zainteresowania :matt:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,293 komentarzy 76,270 polubień

Oprócz Ciebie tak.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Baddream
Baddream

Bellator
Featherweight

4,073 komentarzy 6,975 polubień

To prawda, nudno strasznie jak jest jeden mistrz nie do pokonania dla reszty (w wypadku Israela jeszcze styl walki pozostawia dużo do życzenia). Tak samo jak np Gordon Ryan w BJJ, dużo ludzi kibicuje komukolwiek byle tylko go pokonał.

Odpowiedz polub

Avatar of manfred004
manfred004

Legacy FC
Bantamweight

1,869 komentarzy 5,011 polubień

Coś masz na włosach

Odpowiedz polub

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,775 komentarzy 27,050 polubień

Coś masz na włosach

Długopis wyjebał z biura łysego.

Odpowiedz polub

Avatar of Junior.dos.santos
Junior.dos.santos

Jungle Fight
Featherweight

237 komentarzy 1,093 polubień

Kurwa nie wiem dlaczego, jak patrze na wyraz twarzy tego typa to mam przed oczami tych somalijskich piratów z filmu Kapitan Phillips

Odpowiedz 1 Like