Zdaniem Roberta Whittakera, byłego mistrza UFC, Sergei Pavlovich jest obecnie najmocniej bijącym zawodnikiem amerykańskiej organizacji. Rosjanin już niedługo stanie przed szansą zdobycia tymczasowej pasa wagi ciężkiej.

Niepokonany od sześciu walk Sergei Pavlovich pnie się na szczyt wagi ciężkiej UFC. Rosjanin zajmuje obecnie drugie miejsce w rankingu wagi ciężkiej, a Robert Whittaker uważa go za najmocniej bijącego fightera walczącego w oktagonie. W audycji MMArcade Podcast Whittaker stwierdził:

Wydaje mi się, że dziś w UFC najmocniej bijącym zawodnikiem jest Pavlovich. Mówię to ze względu na to z kim on walczył, z kim szedł na wojnę i z kim wygrywał w przekonujący sposób.

Sergei Pavlovich swoją przygodę z UFC rozpoczął w roku 2018 od przegranej z Alistairem Overeemem. Następnie stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał nokautując swoich rywali w pierwszej rundzie. Pavlovich stoczył do tej pory dziewiętnaście zawodowych pojedynków i przegrał tylko raz.

Podczas gali UFC 295 Pavlovich stanie do walki o tymczasowy pas wagi ciężkiej z Tomem Aspinallem. Walka odbędzie się 11 listopada w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,886 komentarzy 2,895 polubień

Zdaniem Roberta Whittakera, byłego mistrza UFC, Sergei Pavlovich jest obecnie najmocniej bijącym zawodnikiem amerykańskiej organizacji. Rosjanin już niedługo stanie przed szansą zdobycia tymczasowej pasa wagi ciężkiej. Niepokonany od sześciu walk Sergei Pavlovich pnie się na szczyt wagi ciężkiej UFC. Rosjanin zajmuje obecnie drugie miejsce w rankingu wagi ciężkiej, a Robert Whittaker uważa go za najmocniej […]

Odpowiedz polub

click to expand...